Vyko e-sveikatos projekto partnerių susitikimas

Sausio 23 d. Marijampolės ligoninėje susitiko sveikatos priežiūros staigų atstovai iš Šakių, Vilkaviškio, Kybartų, Kalvarijos, Sangrūdos bei Kazlų Rūdos, dalyvaujantys projekte „Elektroninių sveikatos paslaugų plėtra Marijampolės regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigose“.

Partnerių susitikimo metu prisistatė projektų konsultavimo kompanija UAB S4ID, kuri bus atsakinga už minėto projekto informacinės sistemos specifikacijų rengimą, vykdys sveikatos priežiūros staigų informacinės sistemos diegimą bei techninę priežiūrą.

Elektroninės paslaugos gyventojams sveikatos priežiūros paslaugų teikimo metu iš esmės nėra teikiamos – informacija apie pacientų sveikatą dažniausiai kaupiami popierinėje formoje, todėl sunkiai prieinama tiek pacientams, tiek sveikatos priežiūros įstaigų specialistams. Todėl tikimasi, jog bus sudarytos geriausios sąlygos Marijampolės regiono gyventojams ir pacientams elektroniniu būdu gauti savo medicininius duomenis, o sveikatos priežiūros įstaigoms ir specialistams – tarpusavyje bendradarbiauti ir saugiai keistis informacija el. priemonėmis. Tam tikslui bus sukurta interaktyvi elektroninė paslauga, leidžianti optimizuoti gydymo įstaigų veiklą bei taupyti pacientų laiką.

Informaciją parengė
ryšių su visuomene specialistė
Rūta Giedraitytė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti