Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


 • Buvo nustatyta akmenligė,teko konsultuotis pas chirurgą dėl tolesnių veiksmų.Po konsultacijos su chirurgu T.PETRAIČIU Marijampolės ligoninėje nusprendžiau operuotis.Noriu pasidžaugti šituo nuostabiu gydytoju,jo profesine etika,kantrybe,darbo kokybe.Po operacijos jaučiuosi puikiai,nors buvo rastas prasidėjęs uždegimas.
  Sis gydytojas vertas pagarbos ne tik už labai gerą darbą,bet ir už kiekvieno paciento išklausymą,supratimą,kantrybę.
  Jei iškils panašių problemų,,kreipkitės į šitą gydytoją,jis tikrai jums visada padės.

  Pagarbiai O.Savickienė,
  Marijampolė

  Ona Savickiene
 • Nuoširdus AČIŪ traumatologinio -ortopedinio skyriaus gyd P. Dauniui, gyd A. Pipirui už atliktą operaciją,gydymą, sesutėms, slaugutėms,visam šio skyriaus personalui už rūpestį ir nuoširdų bendravimą, taip pat reabilitacijos skyriaus gyd J. Lekešienei, kineziterapeutui Ernestui už kantrybę. AČIŪ. 311 palatos ligonės. 2022 07 15 d

  Nijole
 • Esu be galo laiminga…kad tą rytą, kai plyšo Achilas, atvykusi į VŠĮ Marijampolės ligoninės priėmimo skyrių, gavau super pagalbą: viskas vyko greitai, be jokio uždelsimo: diagnozė, echoskopija, diagnozės patvirtinimas, mano apsisprendimas operuotis ar gydyti be opracinio įsikišimo, kardiograma, langetė, kraujo tyrimai ir traumatologijos ortopedijos skyriaus palata. Neužtektų žodžių šiandien dėkoti už profesionalumą daktarui Modestui Kukiui, lenkiu jam žemai savo žilą galvą, tegul Aukščiausiasis jį saugo ir globoja.
  Nuoširdų ačiū tariu visam aptarnavusiam personalui: nuo seselių ir slaugių priėmimo skyriuje, iki seselių, slaugių ir valytojų Traumatologijos ir ortopedijos skyriuje, anesteziologei, operacinės sesutėms. Visi jūs nuostabūs!
  Ligoninė pasikeitusi neatpažįstamai. Įsivaizduokite: rytas palatoje, įeina sesutė (ar slaugė, nežinau), pakerpa prie ligonių lovų vazose ant spintelių žydinčias rožes, pakeičia vazose vandenį…atrodo tai nerealu, bet tai vyksta. Ir valgyti skanu: ne per daug, įvairovė pakankama.
  Ačiū milijoną kartų! Gyvuokite ir visi būkite sveiki!

  Janina
 • Dėkoju chirurginio skyriaus gydytojui gerb. Purtokui už gerai atliktą kojos venų operacija lazeriu puikus specialistas. šauni komanda. labai visi rūpestingi. padėka visiems ačiū Jums.

  Rita A.
 • Nuoširdžiai dėkojame chirurgijos skyriaus gyd. R. Dudoniui už puikiai atliktą operaciją, už dėmesį ir nuoširdumą. Didelis Ačiū visam aptarnaujančiam personalui ypač slaugutei Reginai už nuoširdų dėmesį saugant ir prižiūrint mūsų tėtį Arūną Jasaitį. Nuoširdus Ačiū. Geros kloties, stiprybės atliekant šį nelengvą darbą. Su pagarba dukros Rita ir Daina

  Rita

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti