Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


  • Patys gražiausi ir geriausi žodžiai Gyd. Rasai Matulevičiūtei. Jūsų rūpestis ir nuoširdus atsidavimas darbui teikia vilties ligoniams. Visa mūsų šeima tariame AČIŪ už Jūsų profesionalumą. Linkime sveikatos ir sėkmingų darbo metų!

    Jurgita
  • Norėčiau išreikšti pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius Gyd.Šarūnei Buraitienei bei personalui už profesionalumą ir operatyvumą. Ačiū už Jūsų atsidavimą, nuoširdumą ir pagalbą. Šiuo sunkiu laikotarpiu noriu palinkėti išlikti stipriems, pozityviems bei palinkėti stiprybės, sveikatos, ir kantrybės. Dar kartą didelis AČIŪ už suteiktą galimybę dar pabūti šioje žemelėje. Te laimina jus Dievas.

    Vida Š.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti