Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Liepos 16 dieną man atliko tulžies pūslės ir joje esančio akmens šalinimo operaciją. Labai dėkoju visoms chirurginio skyriaus darbuotojoms-slaugytojoms, sanitarėms… Nuoširdus AČIŪ už jūsų malonų ir atidų rūpestį.

  Jurgita
 • Nuoširdus AČIŪ operacinės personalui. Jūs tikriausiai visada liekate užkulisiuose.

  Jurgita
 • Nuoširdžią padėką norime pareikšti chirurgijos skyriaus personalui. Ypatingai dėkojame sk. vedėjui gyd. Purtokui. Taip pat norime padėkoti už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jos neabejotiną kompetenciją gydytojams: Pliskienei, Dūdoniui, Petraičiui. Dėkojame sesutėms (ypač sesutei Gitanai) ir jų padėjėjoms, slaugutėms už profesionalumą, žmogiškumą, nepriekaištingą darbą ir begalinę atsakomybę prižiūrint sunkius ligonius.
  Visą mūsų mamos gydymo įstaigoje buvimo laiką jutome nuoširdumą, atjautą, norą padėti.
  Linkime visiems Jums sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe.
  Pagarbiai,
  Goberienės Bronės dukra ir sūnus.

  Goberienės Bronės dukra ir sūnus
 • Sakom didelį AČIŪ visai priėmimo ir traumatologijos skyriaus komandai! Vakar įvyko labai skaudi nelaimė. Ligonis buvo greit nuvežtas, žaibišku greičiu priimtas ir atlikta sudėtinga operacija. Jūsų operatyvumas yra tobulas! Sėkmės, Jums, darbuose! Daug sveikatos! Jūs, darot stebuklus!
  Ačiū

  Indrė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti