Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Padėka

  Nuoširdžiai dėkojame I-ojo vidaus skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir visam aptarnaujančiam personalui už mūsų tėvelio Juozo Voveraičio gydymą ir slaugymą.
  Ypatingai norime padėkoti skyriaus vedėjai Irenai Kunevičienei. Iki paskutinės dienos jautėme jos rūpestį, atidumą, nuoširdų bendravimą ir žmogišką užuojautą. Sveikatos, kantrybės ir Viešpaties palaimos Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe.

  Pagarbiai,
  Regina Voveraitytė Pilkauskienė
  Bernardas Voveraitis

  Vilnius,
  2019-09-10

  Regina Pilkauskienė
 • Nuoširdžiai dėkojame gydytojoms RASAI BIRUTEI BRZAITIENEI ir RASAI MATULEVIČIŪTEI už nuoširdų dėmesį, kurį patyrėme gydant mylimą mamytę Henriką Meržvinskienę.
  Ačiū ir visam I bei II vidaus ligų skyrių personalui.

  Su pagarba B. ir E. Marcinkevičiai

  Bronė
 • Šioje ligoninėje Nervų ligų skyriuje lankau ligonę. Esu nustebinta ligonių priežiūra. Malonus ne tik bendravimas su ligoniu, bet ir rūpestis kiekvienu ligoniu, nesvarbu, kokio jis amžiaus. Labai dėkoju medikams – šiuo atveju visam 306 palatos personalui. AČIŪ JUMS ir SĖKMĖS bei kantrybės. Su pagarba!!!

  Gražina

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti