Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Dėkoju gyd.G.Liubinui, operacijoje dalyvavusiems medikams, dienos chirurgijos skyriaus darbuotojams – už dėmesį ir nuoširdų rūpestį.Ačių jums.

  Rimantas
 • Nuoširdžiai dėkoju I vidaus ligų skyriaus vedėjai gydytojai Irenai Kunevičienei ir gydytojai Neliai Radzevičiūtei, slaugytojai Gražinai ir visam skyriaus personalui už laiku suteiktą pagalbą Dariui Vaičiuliui Covid-19 ligos metu. Sveikatos Jums ir stiprybės šiuo sunkiu pandemijos metu. Pagarbiai,
  Regina Vaičiulienė

  Regina
 • Sveiki,
  Dėkojame Marijampolės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus personalui, II Vidaus ligų skyriaus personalui už puikų darbą. Taip pat dėkojame gydytojui Ovidijui Kazlauskui už profesionaliai atliekamą darbą, nuoširdų gydymą, pagalbą bei patarimus gydant Kazimierą (2021 m. spalio-lapkričio mėn.).
  Linkime visiems kantrybės, stiprybės ir sėkmės.
  Pagarbiai,
  Joana

  Joana
 • Noriu padėkoti II vidaus ligų skyriaus vedėjai Rasai Birutei Brazaitienei,gydytojai Šarūnei Buraitienei,slaugytojom ir visam personalui už Jūsų sunkų darbą. Jūsų su šypsenos nežiūrint jaunas ar senas, tenka visiems. Jūs pačios geriausios. Sėkmės Jums tiek asmeniam,tiek ir profesiniam gyvenime. Ačiū kad Jūs esate . 511 palatos pacientas Saulius Alešiūnas.

  Saulius
 • Nuoširdžiai noriu padėkoti Marijampolės ligoninės Covid-19 skyriaus vedėjai Irenai Kunevičienei už atidų ir profesionaliai atliekamą darbą, kantrybę, žmogišką šiltą dėmesį. Linkiu, kad Jūsų darbas būtų visada branginamas ir įvertinamas. Sveikatos, stiprybės Jums ir visam skyriaus personalui šiuo sunkiu pandemijos metu. Džiugu, kad tokie specialistai dirba Lietuvoje.
  Pagarbiai,
  Vida Andziulienė

  Vida

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti