Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


 • Mediko atsakingumas-tai žmogaus viltis.Sveikata-tai mūsų turtas.
  Nuoširdžią padėką reiškiame 2-ojo(covid) vid.l.sk.Vedėjai Rasai-Birutei Brazaitienei.Už laiku suteiktą ir skirtą profesionalią med.pagalbą,dėmesingumą,begalinį rúpestį gydant músų brangiausią šeimos narį.Didelę padėką reiškiame visam šio skyriaus nuostabiam kolektyvui ,med.seselėms,slaugytojoms .Už pagalbą ,rúpestį ,už laiku ištiestą ranką,paprastumą, šiuo mums sunkiu metu.Visiems tariame didelį Ačiū,šeimos vardu.Zelenauskai.

  Aida
 • Norime nuoširdžiai padėkoti II-ojo vid.L.sk.Vedėjai Rasai-Birutei Brazaitienei už profesionalų ir tinkamą gydymą,už dėmesingumą,atkaklumą,rūpestingumą,už paguodos žodį gydant musų brangiausią šeimos turtą.
  Visam skyriaus kolektyvui med.seselêms,slaugytojoms dėkojame už nepriekaištingą rūpestingumą,laiku ištiestą pagalbos ranką,už paprastumą.Visiems tariame nuoširdų AČIŪ,šeimos vardu.Zelenauskai.

  Aida
 • Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Ovidijui Kazlauskui už Jūsų profesionalumą, žmogiškumą, dėmesingumą ir malonų bendravimą su ligoniu ir manimi. Jūs labai profesionaliai atliekate savo darbą, išsamiai viską paaiškinate apie gydymo eigą ir esate ne tik puikus gydytojas, bet ir be galo nuoširdus ir empatiškas ŽMOGUS. Nors teko bendrauti tik telefonu Jūs visada atradote laiko išklausyti ir atsakyti į visus rūpimus man klausimus, susijusius su gydymu. Sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos Jūsų kilniame darbe! Ačiū

  Vilija Zabielienė
 • Širdingai dėkinga iki mėnulio ir atgal chirurginio skyriaus gydytojui G.Liubinui ir operacinei komandai, anesteziologei Audronei Kafaie Lotfie už 2022 05 10 man atliktą operaciją, bei chirurginio skyriaus slaugytojoms (ypač slaugytojai Linai) ir darbuotojams – už dėmesį, priežiūrą ir nuoširdų rūpestį.
  Linkiu geros kloties.
  Pagarbiai,
  Vanda P.

  Vanda Pangonienė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti