Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


  • Norime dar kartą padėkoti visam akušerijos skyriaus personalui už begalinį rūpestį ir visokeriopą pagalbą pirmomis mūsų gyvenimo dienomis. Marijampolės ligoninė yra tobula vieta susilaukti kūdikio, nes bus pasirūpinta viskuo ko jums ir jūsų naujagimiui gali prireikti. Buvo gaila palikti pirmuosius savo namus! Speciali padėka vyresniajai slaugos administratorei Rūtai Markelienei, ačiū jums už jūsų švelnų rūpestingumą.
    Hario tėveliai

    Živilė
  • Nuoširdžiai dėkojame šauniam Marijampolės ligoninės kolektyvui! Mūsų šeimos ypatinga padėka gyd. neurologei Simonai Andriuškevičiūtei už profesionalumą ir operatyvumą, Anesteziologijos ir intensyvios terapijos skyriaus gydytojams ir visam personalui – už rūpestingumą ir pagalbą, I vidaus ligų skyriaus vedėjai gyd. Irenai Kunevičienei ir gyd. Eglei Kavaliauskienei – už nuoširdų gydymą ir supratimą. Su Jūsų pagalba mūsų mama įveikė krizę. Būkite laimingi ir vertinami savo pasirinktame nelengvame kelyje.

    Aurelija Baniulaitienė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti