Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • 2023-10-03 vakarą patekau į skubios pagalbos skyrių.
  Labai dėkoju budėjusiai gydytojai Ramintai Vasiliauskaitei už profesionaliai suteiktą medicininę pagalbą. Esu sužavėta jaunos medikės kompetencija, nuoširdumu.
  Pagarbiai
  Daiva Papartienė

  Daiva Papartienė
 • 2023-10-12 dėkoju personalui ir gydytojams priėmimo skyriaus už greitai ir sklandžiai priimtą artimą žmogų

  Daiva
 • Super gydytojas V.Gegužis

  Ruta
 • Noriu tarti nuoširdų Ačiū geriatrijos skyriaus vidaus ligų gyd. Aušrai Simanaitienei už nuoširdų, šiltą bendravimą, už atsidavimą ir rūpestį mano mamyte Roma Jaseliūniene. Mane maloniai nustebino toks nuoširdus požiūris į paciento sveikatos problemas ir savijautą. Dėkoju visam personalui med.seselėms, slaugytojoms už rūpestį, kantrybę, nuoširdų ir atsidavusį darbą.
  Kuo didžiausios sėkmės bei kantrybės jūsų atsakingame ir nelengvame darbe gyd. Aušrai Simanaitienei ir visam personalui linkėdama –
  Dukra Snieguolė

  Snieguolė
 • Laba diena,nuoširdus ačiū gyd.Liepinaitienei už pagalbą ir rūpinimasi mano sveikata.Taip pat norisi padėkoti visam ligoninės personalui.Linkiu toliau taip tobulėti,būti puikiais specialistais ir savo darbui atsidavusiais specialistais.

  Regina Bagdoniene

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti