Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


  • Nuoširdziai dėkoju skubios pagalbos skyriaus slaugytojai uz profesionaliai ir operatyviai suteiktą pagalbą. Pagalba buvo suteikta sausio 8 dieną apie 15 val. Budėjo gydytoja N.Urbanavičienė ir labai maloni sesute , kurios nei vardo nei pavardės nezinau , bet tai nuoširdziai darbą atliekanti darbuotoja. AČIŪ . Sėkmės visiems skyriaus darbuotojams jūsų nelengvame darbe.

    rita
  • Nuoširdžiai dėkoju visiems Marijampolės ligoninės medikams, kurie slaugė ir gydė mane.
    Ypatingai didelis ačiū gydytojoms Daivai Petraškienei, Gintarei Čiburaitei,Rasai Brazaitienei,Birutei Sidabrienei,Auksei Vieversienei, Jurgitai Lekešienei ir kinezeterapeutui Giedriui Šiaučiūnui. Esu jums visiems labai dėkinga. Būkite sveiki ir laimingi.
    Pagarbiai- Giedra Vosylienė

    Giedra

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti