Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Nuoširdžiai dėkoju PS skyriaus vedėjai Astai Klimašauskienei,
  gydytojui docentui Ryčiui Leonavičiui bei visam skyriaus personalui, padėjusiems sugrįžti į gyvenimo ritmą.

  su pagarba Vytautas M.

  Vytautas M.
 • Didelį AČIŪ tariu Gyd. L. Jucienei, nuostabi, kompetetinga, maloni, supratinga ir rūpestinga, tai Gydytoja iš didžiosios raidės, verta kiekvieno auksinio žodžio! Ačiū Gydytojai už priežiūrą ir rūpestingumą, už kantrybę ir supratingumą. Tik su Jos pagalba buvo nustatyta liga ir pradėtas gydymas. Noriu palinkėti Jai begalinės sveikatos ir kantrybės, malonių pacientų ir beribės laimės. AČIŪ JUMS Gydytoja! Jūs auksinė moteris verta PAGARBOS!

  E. Kolodzeiskytė

 • Nuoširdi padėka gyd. Aurelijui Pipirui. Jis man yra atlikęs jau kelias kojų operacijas–tikras profesionalas, kantrus, taktiškas žmogus. Jaučiuosi puikiai, Ačiū už sveikatą.

  Pagarbiai Renata Katkevičienė

  Renata
 • Noriu padėkoti gydytojui, echoskopuotojui Augustinui Tumėnui už draugišką bendravimą su 8 mergaite, už išsamų konsultavimą ir kantrybę.

  Labai puikus gydytojas

  Judita
 • Tėvelio vardu nuoširdžiai dėkojam Neurologinio skyriaus gydytojai Gintarei Mikelionytei, už profesionalų požiūrį, kompetentingą gydymą („nenurašant“, kad pacientui 92m.), dėmesingą ir nuoširdų bendravimą tiek su ligoniu, tiek su jo artimaisiais–suteikiant išsamią informaciją apie gydymą. Taip pat nuoširdus ačiū visam neurologinio skyriaus kolektyvui- slaugytojoms bei kitam aptarnaujančiam personalui už pasiaukojantį darbą, dėmesingumą ir priežiūrą.

  Pagarbiai,
  Vladislovo S. artimieji

  Daiva

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti