Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Buvo paskirta KT su kontrastu. Procedūrą atliko radiologijos technologė Daiva Vilkelienė. Esu labai dėkinga specialistei už malonų bendravimą, už išsamų procedūros atlikimo išaiškinimą. Prieš procedūrą jausta baimė iš karto išgaravo. Ačiū.

  Irma Mikolaitienė
 • Noriu pasakyti nuoširdų Ačiū gyd. Juciui ir operacinės personalui uz jų darbą ir visokeriopą palaikymą, taip pat dėkoju gyd. Pipirui už atliktą operaciją ir traumatologijos skyriaus darbuotojoms už rūpestį ir jūsų širdžių šilumą . Jūs nuostabūs žmonės. Sėkmės jums jūsų darbuose.

  Audronė Vaitkauskienė
 • Labai noriu padėkoti mane operavusiam chirurgui G.Liubinui. Ačiū už jūsų profesionalumą, gerai atliktą operaciją, nuoširdų rūpestį po operacijos. Taip pat dėkoju kartu su chirurgu dirbusiems operacinėje, dėkoju rūpestingom ir dėmesingom slaugytojom bei padėjėjom.

  Loreta Katinienė
 • Noriu labai padėkoti visam Marijampolės ligoninės II vidaus ligų skyriui ir ypatingai Dr.Jasaitienei už rūpestį mano močiute, kuri gulėjo ligoninėje visą balandžio mėnesį. Gydymas, priežiūra, slauga ir požiūris į pacientą buvo aukščiausiam lygyje! Taip pat didelis ačiū administracijos darbuotojams!
  Ačiū jums labai ir daug daug sveikatos!

  Rūta Stumbrienė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti