Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Nuoširdžiai dėkojame gydytojui ortopedui traumatologui Modestui Kukiui , ligoninės priėmimo ir radiologijos skyriaus personalui , budėjusiems per šv. Kūčias . Geros sveikatos , stiprybės jūsų atsakingame darbe.Ačiū už geranoriškumą ir profesionalumą.
  Pagarbiai- Giedra ir Vidas Vosyliai.

  Giedra
 • Už norą padėti, už gebėjimą išklausyti, šiuo sunkiu metu,gydant G. Čebatorienę.
  Net jei ir nepavyksta…išgelbėti iš klastingos ligos nagų, nuoširdžiai dėkoju Gyd. D. Jasaitienei.
  Žmogus- atidavęs save darbui. Stiprybės Jums atsakingame darbe.
  Žemai lenkiu galvą.
  Pagarbiai.
  Vida Mazurkevičienė

  Vida
 • Visos šeimos vardu sakom didelį AČIŪ 2vidaus skyriaus gydytojams,gydančiai gyd.Gabrielei Matusevičiūtei, R. Liubetckienei ir karščiavimo priėmimo skyriui, kad šiandien pas mus rieda džiaugsmo iš laimės ašaros.Sėkmės Jums padedant žmonėms ištraukti laimingą loterijos bilietą

  Jolita Šimaitienė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti