Stebėjimo paslauga

Stebėjimo paslauga – tai asmens sveikatos priežiūros paslauga, teikiama pacientams, atvykusiems į Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyrių, atliekant reikiamus tyrimo ir (ar) gydymo veiksmus.

Stebėjimo paslauga teikiama Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje įrengtoje stebėjimo patalpoje (su lovomis) arba stacionaro skyriuje.
Stebėjimo paslauga teikiama pacientui, jei:

1. Po paciento apžiūros Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje nėra galimybės tiksliai įvertinti jo sveikatos būklės;
2. Gali kilti pavojus paciento sveikatai ar gyvybei, jei atlikus tyrimo ir (ar)gydymo veiksmus Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriuje jis iš karto būtų išleistas iš ligoninės;
3. Tyrimo ir (ar) gydymo veiksmus galima atlikti ne trumpiau kaip per 4 val. ir ne ilgiau kaip per 24 val.;
4. Suteikus būtinąją pagalbą neįmanoma užtikrinti saugaus paciento transportavimo.

Apie stebėjimo paslaugos teikimo būtinumą sprendžia paciento sveikatos būklę įvertinęs gydytojas.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti