„Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui”

VšĮ Marijampolės ligoninė prisideda prie Lietuvos Respublikos  sveikatos apsaugos ministerijos vykdomos informacinės kampanijos „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui”.

Mieli pacientai, šypsena ir padėkos žodis medikui – pati nuoširdžiausia dovana, tad kviečiame užpildyti atvirukus ir įteikti juos medikams asmeniškai arba įmesti į ant plakato (Konsultacijų poliklinikoje ir prie Radiologijos poskyrio) priklijuotą voką. 

 

   

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti