Dienos stacionaras

Dienos stacionaro paslaugos yra skirtos pacientams, kurie į ligoninę atvyksta planinei diagnostinei, gydomajai procedūrai ir/ar medicininei priežiūrai, čia gaudami reikiamas stacionarines gydymo paslaugas, o naktį praleidžia namuose, neatitrūkdami nuo šeimos reikalų.

Marijampolės ligoninėje dienos stacionaro paslaugos teikiamos pagal akušerijosdermatovenerologijosterapijos ligų gydymo profilio kodus TLK-10 AM ligų klasifikatoriuje.

Akušerijos dienos stacionaro paslaugos teikiamos Akušerijos ginekologijos skyriuje, dermatovenerologijos dienos stacionaro paslaugos teikiamos Vidaus ligų I ir II skyriuose, o terapijos ligų gydymo profilio dienos stacionaro paslaugos teikiamos Nervų ligų skyriuje bei Vidaus ligų I ir II skyriuose.

Siuntimą gydytis dienos stacionare išrašo:

– gydytojas specialistas (akušeris ginekologas, dermatovenerologas, neurologas), dirbantis Konsultacijų poliklinikoje;

–  pirminio sveikatos priežiūros centro gydytojas po šių specialistų konsultacijos su rekomendacija nukreipti į dienos stacionarą;

– vidaus ligų gydytojas, neurologas, akušeris ginekologas, dirbantis Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje.

Pacientas su šiuo siuntimu kreipiasi į Marijampolės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus registratūrą. Dienos stacionare pacientui yra atliekami reikalingi tyrimai, taikomas medikamentinis gydymas, pagal klinikinę situaciją pacientą konsultuoja kiti gydytojai specialistai, atliekamos gydymo procedūros.

Pacientams, besigydantiems dienos stacionare, kartą dienoje yra skiriamas maitinimas, dirbantiesiems – išduodami nedarbingumo pažymėjimai.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti