I Vidaus ligų skyriaus medikų gretas papildė nauja gydytoja

Tęsiame pažintį su naujais Marijampolės ligoninės gydytojais. Šį kartą supažindiname jus su Vidaus ligų gydytoja Donata Vasiliauskiene.

Medikė yra kilusi iš Pakruojo, tačiau medicinos mokslus baigė Kaune ir ten gyvena iki šiol. Gydytoja Vasiliauskienė sako, jog yra patenkinta savo pasirinkimu atvykti dirbti į Suvalkijos sostinę – atstumas nuo Kauno ne toks ir didelis, ligoninės personalas  – darnus ir draugiškas. Anot medikės, Vidaus ligų gydytojai rūpinasi pacientais, sergančiais įvairiomis ligomis, tad reikalingas platus žinių spektras – nors neretai tai tampa nemažu iššūkiu, darbas yra įdomus ir nemonotoniškas. Gydytoja teigia, jog kol kas jai dažniausiai tenka susidurti su žmonėmis, sergančiais plaučių uždegimu, onkologinėmis ligomis, širdies nepakankamu.

Kai nedirba gydytoja stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su trejų metų sūneliu Emiliu. Taip pat jai patinka kelionės, ypač tos, per kurias galima ne tik gerai pailsėti, bet ir pamatyti naujas, dar nepažintas vietas. Gydytoja mėgsta važinėti dviračiu, o visai neseniai atrado dar vieną pomėgį – siuvimą. Jos rankų  darbo drabužėliais pirmasis, žinoma, džiaugsis sūnelis Emilis!

Linkime gydytojai sėkmės atsakingame darbe, saugant mūsų ligoninės pacientų sveikatą!

 

Informaciją rengė Ryšių su visuomene specialistė

Eglė Burbaitė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti