Jauni medikai grįžta dirbti į Marijampolę

Kviečiame susipažinti su neseniai Marijampolės ligoninėje pradėjusia dirbti gydytoja otorinolaringologe Juste Simonavičiene.

Gižai, Vilkaviškio rajonas – gydytojos gimtieji namai, iš kurių, baigusi Rygiškių Jono gimnaziją, studijuoti medicinos išvyko į Vilnių. Kilnią gydytojos profesiją Justė sako pasirinkusi dėl to, jog patiko ir puikiai sekėsi gamtos mokslai. Sostinėje ji praleido bemaž dešimtmetį – 6-erių metų studijos ir 3 metų rezidentūra Vilniaus universitete, darbas VU Santaros klinikose, suaugusiųjų ir vaikų ausų nosies gerklės ligų skyriuose. Studijų metu gydytoja stažavosi Laisvojo Amsterdamo universiteto medicinos klinikose, Ausų, nosies, gerklės ligų skyriuje, dalyvavo respublikinėse ir tarptautinėse konferencijose – skaitė ir pristatė stendinius pranešimus, rašė straipsnius galvos svaigimo tema – viena iš domėjimosi sričių studijų metais. 

Medikė mėgsta aktyvų laisvalaikį, keliones, filmus, muziką. Mokyklos ir studijų metais šoko tautinių šokių ansambliuose: Marijampolės „Javonėlyje“, o persikėlus gyventi į Vilnių – „Sietuvoje“.

Gyd. J. Simonavičienė džiaugiasi sugrįžusi gyventi ir dirbti į Marijampolę. Miestas jai patinka, o ir darbe – malonūs bei šilti santykiai ne tik tarp kolegų, bet ir su pacientais.  Medikei patinka dirbti ir su vaikais, ir su suaugusiais. Marijampolės ligoninėje gyd. J. Simonavičienė atlieka ambulatorines konsultacijas ir chirurginį gydymą, o ateities planuose – žinių gilinimas ir pritaikymas pacientams, besiskundžiantiems nuolatine sloga, apsunkintu kvėpavimu per nosį.

 

Informaciją rengė Ryšių su visuomene specialistė

Eglė Burbaitė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti