Mažuosius ligoniukus aplankė meškinas Tedis

Šią savaitę Marijampolės ligoninės Vaikų ligų skyrius sulaukė nepaprasto svečio – meškino Tedžio! Mažiesiems ligoniukams jis padovanojo spalvingus balionus, savo mini kopiją – minkštą meškiuką  ir svarbiausia – plačią šypseną!

Šis gražus, mielas ir linksmas personažas mūsų ligoninėje lankosi jau ne pirmą kartą. Jis atkeliauja kartu su socialiniu-kultūriniu projektu „Šypsenų lietus”, kuris sergantiems vaikučiams ir jų artimiesiems dovanoja šypsenas visose Lietuvos ligoninėse jau nuo 2010 metų.

Labai džiaugiamės, kad meškinas Tedis mūsų nepamiršta – jis nuspalvina vaikučių dieneles, praleistas ligoninės palatose ir padeda jiems greičiau pasveikti, juk visi žinome, jog šypsenos gydo!

Lauksime tavęs sugrįžtant, Tedi!

Daugiau informacijos ir fotografijų rasite paspaudę ant nuorodos:  http://sypsenulietus.lt/renginiai-26/lt/2018-09-04-marijampoles–vilkaviskio-ir-sakiu-ligoninese-136.html

Informaciją rengė Ryšių su visuomene specialistė

Eglė Burbaitė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti