Ortopedinės traumatologinės operacijos padeda susigrąžinti judėjimo džiaugsmą!

Bemaž kiekvienam žmogui per gyvenimą tenka susižeisti – susilaužyti koją ar ranką, pasitempti raiščius ar sausgysles. Dažnai pasitaiko ir įgimtų ar įgytų kaulų bei sąnarių ligų, kurios apsunkina žmogaus kasdienybę, neleidžia užsiimti jam įprasta veikla. 
 
Mūsų ligoninėje atliekamos ortopedinės – traumatologinės operacijos pašalina ar sumažina ilgai pacientą kankinusį skausmą, grąžina jam judėjimo džiaugsmą bei užtikrina savarankiškumą. Sėkmingai gydymo eigai labai svarbi ir psichologinė pacientų būklė. Marijampolės ligoninės operacinės ir skyriai – pilnai renovuoti, o personalas nuteikia maloniai ir pozityviai.
 
Operacijos nėra skausmingos: jų metu taikoma visiška arba dalinė nejautra. Atlikimo trukmė ir gijimo procesas priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip ortopedinės patologijos bei operacijos sudėtingumas, žmogaus sveikatos būklė, jo amžius ir kt. Pacientai aprūpinami visomis priemonėmis, kurios reikalingos operacijų metu, tad apdraustieji socialiniu draudimu jokių papildomų išlaidų nepatiria. Neretai po operacijos pacientai į namus išleidžiami tą pačią dieną.
 

Informaciją rengė Ryšių su visuomene specialistė

Eglė Burbaitė

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti