Vaikų ligų skyrių kiemelyje pražydo „sveikatos medis“

Birželio 15 d. Marijampolės ligoninės atstovai vykdė sveikatingumo akciją „Būsiu sveikas“, kurios metu Poezijos parke baltais balionais buvo puošiamas „sveikatos medis“. Miesto šventės metu vykdyta ligoninės akcija susilaukė bene didžiausio mažųjų dėmesio.

Mažiausieji šventės dalyviai patys pūtė balionus, rašė bei piešė ant jų linkėjimus sergantiems draugams ir galiausiai puošė jais “sveikatos medį”.

Pasibaigus šventei, medis su vaikučių linkėjimais „pražydo“ Marijampolės ligoninės Vaikų ligų skyrių kiemelyje.

 
Informaciją parengė ryšių su visuomene specialistė
Rūta Giedraitytė

      

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti