Svarbi informacija pacientų artimiesiems

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymo Nr. V-1504 „Dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo esant Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtai valstybės lygio ekstremaliajai situacijai organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (su vėlesniais pakeitimais) reikalavimais, informuojame, kad konfidenciali informacija apie paciento, kuris serga Covid-19 liga, sveikatos būklę, teikiama tik paciento artimajam, kuris yra nurodytas paciento sutikimo lape. Pasiteirauti apie paciento sveikatos būklę galima:

  • paciento, kuris gydomas II Vidaus ligų skyriuje, artimasis (atstovas) gali skambinti telefonu (8 697) 07159, (8 697) 07157 nuo 11.00 val. iki 14.00 val.;
  • paciento, kuris gydomas Anesteziologijos ir intensyvios terapijos skyriuje, artimasis (atstovas) gali skambinti telefonu (8 697) 07156  nuo 11.00 val. iki 14.00 val..

 Jeigu paciento sutikimo lape nenurodytas paciento artimasis, tuo atveju, paciento sutuoktinis, sugyventinis (partneris), tėvus (įtėvis), pilnamečiai vaikai, pilnamečiai broliai (seserys), pilnamečiai vaikaičius, seneliai gali  gauti informaciją apie pacientą atvykdami į Ligoninės Konsultacijų poliklinikos postą.  Atvykdamas į Ligoninę privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei giminystės ryšį su pacientu patvirtinančius dokumentus, kuriuos turės pateikti gydytojui.

Visų pacientų artimųjų labai prašome supratimo ir bendradarbiavimo.

INFORMACIJOS APIE PACIENTO, SERGANČIO COVID-19 LIGA, SVEIKATOS BŪKLĘ TEIKIMO VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOS SITUACIJOS LAIKOTARPIU TVARKOS APRAŠAS

 

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti