Susitikime aptartos aktualiausios problemos

Praėjusį penktadienį su VšĮ Marijampolės ligoninės bendruomene susitiko Lietuvos Respublikos Seimo nariai Paulė Kuzmickienė, Justas Džiugelis bei Raimundas Martinėlis Marijampolės savivaldybės tarybos narys Andrius Vyšniauskas. Susitikime su ligoninės administracija, gydytojais ir slaugytojais, kalbėta apie sveikatos sistemos problemas bei iššūkius, su kuriais ligoninė susiduria kasdieniniame darbe.

VšĮ Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė trumpai pristatė įstaigą, apžvelgė žmogiškuosius ir finansinius išteklius, pristatė įvykdytus bei vykdomus projektus. „Ši ligoninė ypatinga tuo, kad pacientai kreipiasi ne tik iš Marijampolės rajono, bet gyventojai ir iš kitų Lietuvos vietų. Dėl šios priežasties paslaugų suteikiama žymiai daugiau, nei už jas apmokama“ – vieną iš problemų įvardijo įstaigos direktorė.

Seimo nariai pasidalino mintimis apie svarstymus bei būsimus sprendimus sveikatos sistemos srityje ir sutiko, kad ne visoms ligoninėms yra sudarytos vienodos sąlygos sėkmingai dirbti. Susitikimo metu kviesta kalbėti ne tik apie darbo sąlygas medikams, bet ir mikroklimatą įstaigose tai labai svarbu ir reikšminga kartu ieškant optimaliausių sprendimų. 

VšĮ Marijampolės ligoninės inf.