Spalio 10 d. – pasaulinė psichikos sveikatos diena

Mūsų gyvenimo kokybė tiesiogiai priklauso nuo psichikos sveikatos. Tai – gera savijauta, stabili emocinė ir dvasinė būsena, leidžiantys žmogui džiaugtis savo gyvenimu. Apie tai šiandien diskutavo psichiatrijos skyriaus darbuotojai su juos pasveikinti atvykusiais Marijampolės savivaldybės atstovais.

Svečiai pasaulinės psichikos sveikatos dienos proga sveikino skyriaus personalą, linkėdami savo darbe išlikti ne tik profesionaliais, bet ir psichologiškai tvirtais. Sveikinimo žodžius išsakė mero pavaduotojas Gintautas Stankevičius, Socialinių reikalų departamento direktorė D. Pankauskienė, Savivaldybės gydytojo tarnybos vedėja Odeta Aleksienė bei LR Seimo nario A. Mitrulevičiaus padėjėjas K. Podolskis.

Neurologijos-psichiatrijos tarnybos vedėja I. Jasionienė, dėkodama svečiams, kalbėjo, jog darbe tenka ne vien gydyti. Kartais nuoširdus pokalbis ir palaikymas sunkioje emocinėje situacijoje gali padėti ligoniui labiau nei medikamentinis gydymas.

„Niekas taip nestiprina ir niekas taip nesekina, kaip emocijos.” (Josephas Rouxas)

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti