Medikų darbą lengvina nuolatinė Rotary parama

Marijampolės ligoninę džiugina bemaž devynerius metus trunkantis nuolatinis ryšys su Marijampolės Rotary klubo nariais. Įgyvendindami įvairius paramos bei labdaros projektus, rotariečiai Marijampolės ligoninę remia ir medicinos, ir kitose srityse.

Šiai dienai Rotary parama, skirta ligoninei, siekia 248 392,00 litų. Marijampolės rotariečių dėka, padedant jų kolegoms iš Danijos , Marijapolės ligoninė yra gavusi įvairios šiuolaikinės medicininės aparatūros: gydytojo otorinolaringologo kabineto įrangą, kompiuterinius spirometrus, kardiomonitorių, mikroskopą, elektroencefalografą, infuzomatą, jėgos instrumentus bei dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatą. Dovanota medicininė įranga padeda išgelbėti ne vieną gyvybę, palengvindama ir sudėtingą medikų darbą.

Padedant Rotary klubui, Marijampolės ligoninėje 2012 m. buvo įgyvendintas ne mažiau svarbus bendruomeniškas paramos projektas. Jo pradžia buvo „Mėlynojo choro“ ligoninei padovanotos TV3 projekte „Chorų karai“ laimėtosios lėšos – 15 tūkst. litų.  Prisidėdami prie šios iniciatyvos, Marijampolės rotariečiai inicijavo  projekto tąsą ir tolesnę plėtrą. Taip didžiausiomis rotariečių bei savivaldybės administracijos pastangomis, gimė miesto bendruomenės projektas „Suremkime pečius“, kurio dėka buvo renovuotasMarijampolės ligoninės Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos skyrius. Šis projektas svarbus tiek miesto bendruomenei, tiek medikams. Tai – bendros pastangos, darbas ir bendras reikšmingas rezultatas.

Marijampolės ligoninė gali pasidžiaugti ne vien finansine rotariečių parama. Kasmet pavasarį ligoninės teritorijoje vyksta Rotary klubo organizuojama medelių sodinimo akcija. Greta Šešupės žaliuojančioje pievoje tradiciškai šaknis įleidžia bendromis jėgomis pasodinti beržai, eglaitės, ąžuolai bei klevai. Šiame parke bujoja jau per tris šimtus sodinukų.

Rotariečių paramai gauti ligoninė vėl yra parengusi keletą projektų. Jų įgyvendinimas būtų dar vienas didžiulis indėlis, garantuojant aukštą medicinos infrastruktūros kokybę Marijampolės ligoninėje.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti