„Mamų skrynia“ vėl papilnėjo

Akušerijos skyriuje esanti „Mamų skrynia“ vėl papilnėjo. Šįkart, bendromis jėgomis,  ją papildė Marijampolės miesto tėveliai, dovanodami nereikalingus savo mažylių rūbelius bei kt. daiktus.

Spalio 12 d. mieste vyko jaunos marijampoliečių šeimos inicijuotas renginys „mamyčių turgelis“. Šio renginio metu Marijampolės miesto tėveliai galėjo pardavinėti, mainyti ir dovanoti „išaugtus“ mažylių daiktus kitiems tėveliams. Renginio organizatoriai I. ir M. Giedraičiai „turgelio“ metu vykdė labdaros akciją, skirtą skurdžiau gyvenančioms šeimoms. Buvo galima paaukoti savo atneštus nebenaudojamus mažylių daiktus ar rūbelius. Šią labdarą I. ir M. Giedraičiai nusprendė perduoti Marijampolės ligoninės akušerijos skyriui, kur vykdomas socialinis paramos projektas „mamų skrynia“. Paklausti, kaip gimė idėja prisidėti prie šios „skrynelės“ pilnėjimo, jauna šeima sakė patys turintys atžalų ir žinantys, kaip svarbu yra padėti kitam.
Organizatoriai džiaugėsi, jog surengtas „mamyčių turgelis“ bei labdaringa šio renginio dalis pavyko sklandžiai, tad tikėtina, kad tai bus tęsiama ateityje.
Belieka pasidžiaugti miesto bendruomenės neabejingumu labdaringoms veikloms ir greitu metu vėl tikėtis malonaus miestelėnų apsilankymo atveriant „mamų skrynią“.