Pyragų diena – sėkmingai įgyvendinta socialinė akcija

Lapkričio 6 dieną Marijampolės ligoninėje kvepėjo ne tik pyragais, bet ir pačiomis šilčiausiomis emocijomis.

Pyragų dienos proga – kilnaus tikslo įgyvendinti vaikučių svajones vedami – mūsų medikai pademonstravo neeilinius konditerijos įgūdžius. Ilgas stalas buvo nuklotas įvairiausiais kepiniais. Tarsi princesės pilimi su bokšteliais pavirto visą naktį ašaras „liejęs“ tortas „Laimės ašara“, pagamintas Ūkio skyriaus Maisto paruošimo poskyrio, visus sužavėjo ir stalą itin papuošė Chirurgijos skyriaus želė tortas „Vandens lelija“, taip pat net dviejų šeimininkių prancūziškosios kanelės. Greitai smaližių išgraibstyti Psichikos skyriaus „Varškės šokoladainis“, Vaikų ligų skyriaus „Ryto rasa“, artėjančia žiema kvepėję lengvučiai „Sniego kamuoliukai“… Asortimente buvo ne tik saldūs gaminiai – vyriausioji slaugos administratorė vaišino ypač skoningai ir gražiai įpakuota „Pusryčių duonele“. O kur dar visų mėgstami pyragai su obuoliais, juodaisiais serbentais, riešutais ir razinomis, sausainėliai, prie kurių plušėjo net darbuotojų vaikučiai… Įmantrūs ir tradiciniai, saldūs ir gaivūs – kepti su didele meile – kiekvieno smaližiaus skoniui.

Akcija, kurios metu buvo renkamos aukos vaikų gerovei kurti, ligoninėje vyko ne pirmus metus, tačiau šįmet ji tarsi atgimė iš naujo ir debiutavo viešoje erdvėje. Vyriausiųjų slaugos administratorių iniciatyva kepiniai iš visų ligoninės skyrių atkeliavo ant bendro stalo, o jais pasivaišinti buvo kviečiami visi – ligoninės personalas, pacientai, lankytojai… Iš pradžių apnikusias abejones, o gal lietuvišką kuklumą, kad „šis neiškilo taip kaip norėjau..“, „…manasis nelabai saldus“, pakeitė džiugi nuotaika, nes akcija pasiteisino su kaupu! Pirkėjai negailėjo gražių žodžių bei šypsenų, smalsavo iš ko kepiniai pagaminti, kas jų autoriai, ir buvo labai dosnūs.

Tariame didelį AČIŪ visiems, prisidėjusiems prie to, kad mažųjų pacientų dienelės taptų linksmesnės. Dėkojame visiems aukojusiems, plušėjusiems virtuvėje, taip pat ir kavinei „Kampas“, kuri draugiškai mus priėmė ir leido įsikurti. Per mažiau nei 4 valandas aukų dėžutėje atsirado 332.72 EUR – jie bus skirti Vaikų ligų skyriaus ligoniukams.

Šiandien dar kartą įsitikinome, jog gerumas šildo ir, neabejojame, padeda greičiau pasveikti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informaciją rengė Ryšių su visuomene specialistė

Eglė Burbaitė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti