Paminėta Medicinos darbuotojų diena

Minint Medicinos darbuotojų dieną, ketvirtadienį, po rytinio medikų susirinkimo, kuriame buvo tartas šventinis direktorės A. Kuodienės žodis, Marijampolės ligoninės bendruomenė suskubo sodinti atminimo medelių.

Rasotoje pievoje, nešini sodinimui paruoštais berželiais, pasklido įvairių skyrių darbuotojai. Ligoninės pietvakarinė teritorija kaip mat pasipildė keletu eilių sodinukų. Pavasariškomis nuotaikomis sodindami medelius medikai spėliojo, kurio skyriaus darbuotojų sodinukai subujos greičiausiai.

Šventinės nuotaikos vyravo ir užbaigus dienos darbus, kuomet visi medicinos darbuotojai buvo pakviesti į Marijampolės kultūros centrą. Čia susirinkusius sveikino Marijampolės savivaldybės meras V. Brazys, savivaldybės administracijos atstovai bei LR Seimo narys J. Olekas.

Nuoširdžiausiais linkėjimais bei mero padėkomis už kilnius darbus buvo apdovanoti keturi Marijampolės ligoninės medicinos darbutojai: R. Bakūnaitė, K. Sakalauskienė, S. Akelaitytė ir A. Žarnauskienė.

Už atsakingą ir itin gerą vadovavimą ligoninės direktorei A. Kuodienei padėkojo LR Seimo narys J. Olekas. Na, o šventinį medicinos darbuotojo dienos paminėjimą vainikavo vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“ koncertas.

 

 

Informaciją parengė ryšių su visuomene specialistė
Rūta Giedraitytė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti