Marijampolės ligoninės direktorei įteiktas garbingas apdovanojimas

Balandžio 27-tąją – Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Marijampolės ligoninės direktorei A. Kuodienei buvo suteiktas nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas.

 

Druskininkuose vykusioje apdovanojimo teikimo ceremonijoje sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys Marijampolės ligoninės direktorei Audronei Kuodienei įteikė Garbės ženklą ir pažymėjimą, liudijantį apie Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardo suteikimą.

Ceremonijos metu sveikatos apsaugos ministras dėkojo už kasdienį darbą, gydant pacientus, už nuolatinį siekį tobulėti, įsisavinti naujus gydymo metodus ir technologijas.

Prie šio garbingo apdovanojimo, savo ruožtu, sveikinimais prisidėjo visa ligoninės bendruomenė, linkėdami direktorei A. Kuodienei neišsenkančių idėjų bei sėkmės tolimesniuose darbuose.

Ryšių su visuomene specialistė Rūta Giedraitytė
Informacija parengta remiantis
 Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti