Ligoninės teritorijoje rotariečiai tradiciškai sodino medelius

Kaip ir kasmet, pavasarėjant, Marijampolės ligoninės teritorijoje nešini sodinukais būriavosi Marijampolės Rotary klubo nariai. Tradicija tapusios rotariečių medelių sodinimo akcijos metu, šiemet ligoninės teritorijoje buvo pasodinta virš 80 sodinukų.

Nors ketvirtadienio pavakarys buvo gana darganotas, lietaus lašai negąsdino darbingai nusiteikusios medžių sodinimo komandos. Su gera nuotaika pievoje besidarbuojantys Rotary nariai bei ligoninės atstovai apžiūrinėjo ankstesniais metais sodintus medelius. Dauguma jų gražiai išstypę ir pasiruošę sužaliuoti, savo gyvastimi papuošdami ant šešupės kranto įsikūrusios ligoninės teritoriją.

Šiemet sodinukų akcijoje dalyvavo ir Marijampolės Rotaract klubo atstovai. Aktyvūs jaunuoliai žadėjo prie šios kilnios misijos prisidėti ir ateityje.

 

 

Informaciją parengė Rūta Giedraitytė,
ryšių su visuomene specialistė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti