Nuo rudens – pacientams patogesnė registracija telefonu

Pacientų registracija telefonu – didžiulis rūpestis ligoninės administracijai. Daugiausiai nusiskundimų gauname dėl to, kad pacientai negali prisiskambinti į registratūrą ir užsiregistruoti pas gydytojus specialistus.

Administracija intensyviai ieško sprendimų šiai situacijai suvaldyti ir žingsnelis po žingsnelio pradeda registratūros skambučių tobulinimo darbus.  Ruošiamasi atnaujinti technines priemones, kurios leis valdyti skambučių srautus.

Planuojama, kad nuo rugsėjo mėnesio registratūroje liks vienas, pacientams plačiai žinomas, konsultacijų poliklinikos registratūros numeris, kuriuo pacientai galės skambinti į registratūrą. Bus įrengtas interaktyvus autoatsakiklis, kuriuo vedami, pacientai bus sujungti su registratūros darbuotoju. Taip pat diegiama grįžtamojo ryšio galimybė. Tai reiškia, kad pacientams, kuriems nepavyko prisiskambinti į registratūrą, artimiausiu metu perskambins registratūros darbuotojai.  Nuo rudens, skambučių kokybės gerinimo tikslu, telefoniniai pokalbiai bus įrašomi. Tikimasi, kad šios naujos priemonės sumažins nesklandumus kreipiantis į Konsultacijų poliklinikos registratūrą.  

Kol vyksta registratūros skambučių naujinimo darbai, turint elektroninį šeimos gydytojo siuntimą, pacientai į Konsultacijų polikliniką gali registruotis šiais telefonais: (8 343) 56964,  (8 343) 54264, (8 343) 29676, (8 343) 74934.  Arba per išankstinę pacientų registravimo sistemą, kuri, deja, neveikia dėl techninių kliūčių Registrų centre. 

VšĮ Marijampolės ligoninės inf. 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti