Atmintinė atvykstantiems į Konsultacijų polikliniką pacientams 

  1. Konsultacijų poliklinikos įėjimai rakinami
  2. Konsultacijai atvykti į Konsultacijų polikliniką turite vienas (išskyrus tuos atvejus, kada būtinas lydintis asmuo. Karščiuojantys, čiaudintys ar kosintys lydintieji asmenys nebus įleidžiami).
  3. Konsultacijai atvykti ne anksčiau nei 10 min. iki konsultacijai paskirto laiko prie Jums, registracijos metu, nurodyto įėjimo.
  4. Slaugytojas Jus pasitiks prie įėjimo ir palydės į kabinetą.
  5. Konsultacijų poliklinikoje privalote dėvėti veido kaukę ar respiratorių.
  6. Prie įėjimo laikykitės saugaus 2 metrų atstumo.
  7. Prie įėjimo Jums bus užduota keletas klausimų dėl COVID-19, pamatuota kūno temperatūra bei paprašyta dezinfekuoti rankas.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti