Nebegalios prieš karantiną išrašyti siuntimai

Informuojame, kad siuntimai, išrašyti prieš karantiną, nuo liepos 16 d. nebegalios. Norėdami užsiregistruoti pas Konsultacijų poliklinikos gydytoją specialistą, pacientai turi turėti naują ir tik elektroninį siuntimą.

Vadovaujantis Valstybinės ligonių kasos informacija, primename: jei pacientai, gavę siuntimą prieš karantiną nespėjo užsiregistruoti pas gydytoją specialistą per 30 dienų nuo siuntimo išdavimo dienos, nuo dienos, kai buvo atšauktas karantinas Lietuvos Respublikoje ir buvo pradėtos vykdyti planinės ambulatorinės gydytojų specialistų konsultacijos, pacientams anksčiau išduotas siuntimas galiojo dar 30 dienų ir jie galėjo užsiregistruoti pas gydytoją specialistą dėl konsultacijos.

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti