Apdovanojimas įteiktas ir Marijampolės ligoninės medikams

Pirmadienį Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose apdovanoti Kauno regiono medikai, kurių pastangomis buvo suvaldyta koronaviruso pandemija. Šie specialiai sukurti medaliai įteikti Kauno klinikų ir jų koordinuojamų įstaigų medikams, karščiavimo klinikų, laboratorijų ir mobiliųjų punktų darbuotojams. Tarp apdovanotų buvo ir viešosios įstaigos Marijampolės ligoninės medikai.

Apdovanojimą ligoninės darbuotojų vardu atsiėmė ligoninės pavaduotoja medicinos reikalams, laikinai pavaduojanti direktorių Lina Dubinskaitė. Šis apdovanojimas yra visos ligoninės darbuotojų pasiekimas: „nuoširdžiai dėkoju už nenuilstamą darbą ir meilę savo profesijai. Šiandien mes kitokie – labiau pavargę, tačiau geriau pažinę vieni kitus“ – dėkodama darbuotojams sakė L. Dubinskaitė.

Medikus sveikino ir sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Jis dėkojo medikams už pasiaukojantį darbą, suvaldant koronaviruso plitimą.

„Ši pandemija visiems mums buvo didelis iššūkis, tačiau jums, rizikuojant savo sveikata teko gelbėti kitų žmonių gyvybes. Ačiū jums už tai, kad neskaičiavote valandų ir stengėtės dėl kiekvieno žmogaus. Jūs reikšmingai prisidėjote prie Lietuvos sėmės istorijos suvaldant koronaviruso plitimą“– kalbėjo A. Veryga.

Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje susirinkusius medikus sveikino Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius. Visiems susirinkusiems jis dėkojo už žinias bei prisiimtą atsakomybę, už drąsą ir šilumą, kurios sunkiausiomis akimirkomis reikėjo tiek kolegoms, tiek pacientams.

Nepaprastai džiaugiamės ligoninės darbuotojų susitelkimu ir atsakingu darbu, esant nepaprastam laikotarpiui.

VšĮ Marijampolės ligoninės inf.