Prasidėjo pacientų registracija internetu

Etapiškai pradėjome išankstinę pacientų registraciją internetu.

Pacientai, turėdami elektroninį siuntimą, internetu su savo asmens duomenimis turi prisijungti šiuo adresu: https://ipr.esveikata.lt/.

Jau galite registruotis pas šiuos Konsultacijų poliklinikos specialistus:

  • ortopedą-traumatologą
  • urologą
  • otorinolaringologą
  • endokrinologą
  • oftalmologą

Instrukcijas, kaip prisijungti ir atlikti tolimesnius veiksmus, rasite čia: https://www.esveikata.lt/bylos/dokumentai/naujienos/IPR%20IS%20instrukcija%20pacientams_v2.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=zGF4uVuEY1c

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti