Mokymų dalyviams – praktinės užduotys ligoninėje

Vasario 27-28 dienomis, Marijampolėje vyko tęstiniai projekto „Inovatyvus LEAN procesų valdymas Lenkijos – Lietuvos pasienio ligoninėse“ mokymai. Projekte Marijampolės ligoninė dalyvauja kartu su partneriais – Suvalkų ir Alytaus apskrities S. Kudirkos ligonine.

Šių mokymų išskirtinumas – praktinės užduotys. Pirmąją mokymų dieną, dalyviai rinkosi į Marijampolės ligoninę ir praktiškai atliko vieną iš procedūrų: nuo paciento registracijos tyrimui iki rentgeno nuotraukos atlikimo ir atsakymo paėmimo. Praktiškai įvertinus procedūros atlikimo laiką, grupėse buvo ieškoma sprendimų, kaip maksimaliai sutrumpinti gaunamos paslaugos trukmę.

Tęstinių mokymų metu, buvo gilintasi į pagrindines gaunamų paslaugų problemas laiko atžvilgiu, priežasčių analizę, taikant metodiškus ieškojimo procesus – korekcinius ir prevencinius veiksmus. Iškilusioms problemoms analizuoti, mokymų dalyviai taikė „5 kodėl“ (5why) metodą, kurio tikslas, kuo giliau išanalizuoti iškilusios problemos priežastis. Šiais sluoksniais išanalizavus problemą, pradėtas rengti veiksmų planas problemų sprendimui.

 Gydymo įstaigų komandos tęstinių mokymų metu gilina žinias, pritaikant LEAN metodus ligoninių darbe realiai egzistuojančioms problemoms spręsti. Projekto „Inovatyvus LEAN procesų valdymas Lenkijos – Lietuvos pasienio ligoninėse“ tikslas – gerinti teikiamas viešąsias sveikatos priežiūros paslaugas, stiprinti regioninių ligoninių darbo efektyvumą ir našumą, įgyvendinant inovatyvią vadybos politiką.  Šis projektas dalinai finansuojamas iš INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos lėšomis. 

VšĮ Marijampolės ligoninės inf. 

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti