DĖMESIO! LIGONINĖJE RIBOJAMAS LIGONIŲ LANKYMAS

Atsižvelgiant į esamą situaciją dėl koronaviruso, prašome ligonius lankyti tik nustatytomis lankymo valandomis, pas vieną ligonį ateiti kuo mažiau žmonių, nesivesti vaikų. Kadangi ligoninė yra padidintos rizikos vieta, rekomenduojame įstaigoje praleisti kuo mažiau laiko. Būtinai laikytis rankų higienos reikalavimų. 

Vis dėlto jei apsilankymas yra būtinas, labai svarbu rankų dezinfekcija. Todėl visoje ligoninėje prie įėjimų yra įrengti papildomi dezinfektantai. Kviečiame tiek įėjus į ligoninę, tiek išeinant būtinai dezinfekuoti rankas.

Primename, kad pajutus peršalimo ar ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomus: slogą, kosulį, karščiavimą, apsunkintą kvėpavimą, čiaudulį ar gerklės skausmą, prašome patiems nevykti į ligoninę, skambinti greitosios pagalbos telefonu 112. Įvertinus jūsų sveikatos būklę ir prireikus, būsite nuvežti į klinikinės ligoninės Infekcinių ligų kliniką.

 

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti