Ligoninėje draudžiamas pacientų lankymas

INFORMACIJA PACIENTAMS

Primename, kad jei lankėtės šalyje, kurioje patvirtinti žmogaus susirgimai koronavirusu, turėjote artimą sąlytį su žmogumi, kuriam patvirtintas ar tikėtinas koronavirusas, dirbote aplinkoje, kurioje buvo gydomi asmenys, sergantys koronaviruso infekcija, pajutus peršalimo ar ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomus: slogą, kosulį, karščiavimą, apsunkintą kvėpavimą, čiaudulį ar gerklės skausmą, prašome patiems nevykti į ligoninę, skambinti greitosios pagalbos telefonu 112.

Dėl skubios pagalbos besikreipiančių pacientų patekimo į ligoninę

Siekiant užtikrinti pacientų ir darbuotojų saugumą, pacientai, atvykę į Marijampolės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių, rūšiuojami prie įėjimo į Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių. Tiek suaugusieji, tiek vaikai įleidžiami per vienas duris – Suaugusiųjų priėmimą.

Jus pasitikę specialistai pateiks kontrolinius klausimus, susijusius su koronaviruso prevencija. Atsakę į juos, jūs:

  1. būsite įleisti į Skubios pagalvos skyrių įprasta tvarka
  2. jei specialistai pastebės riziką dėl galimo užsikrėtimo koronavirusu, Jūs būsite izoliuoti atskiroje patalpoje, kol atvyks GMP automobilis ir jus perveš į Kauno klinikinės ligoninės infekcinių ligų kliniką.

 

Dėl besikreipiančių pacientų patekimo pas Konsultacijų poliklinikos gydytojus

Atsižvelgiant į tai, kad ligoninėje teikiamos Konsultacijų poliklinikos paslaugos, vizitai nėra nutraukiami, tačiau kiekvienam, atvykusiam į konsultaciją, rekomenduojama dėvėti apsauginę kaukę.

Į Konsultacinę polikliniką pateksite tik per įėjimą iš Palangos gatvės (įėjimas prie Konsultacinės poliklinikos registratūros).

INFORMACIJA LANKYTOJAMS

Pacientų lankymas VšĮ Marijampolės ligoninėje

Siekdami apsaugoti VšĮ Marijampolės ligoninėje gydomus pacientus ir dirbantį personalą, nuo kovo 3 d. (antradienio) pacientų lankymas Marijampolės ligoninėje yra draudžiamas, o įvairių daiktų bei maisto perdavimas yra ribojamas: siuntinių perdavimas pacientams vykdomas ligoninės pacientų rūbinės patalpose įėjimas iš Palangos gatvės, šalia administracijos (atvykus sekti nuorodas). Siuntiniai priimami darbo dienomis 10.00-12.00 ir 16.00-18.00 val. Ant siuntinio prašome nurodyti paciento vardą ir pavardę, skyrių bei palatos numerį.

Taip pat draudžiamas artimųjų dalyvavimas gimdyme, gimdyvių lankymas palatose ir apsistojimas jose kartu.

Nors planinės hospitalizacijos ir operacijos kol kas vyksta įprastai, pacientų artimieji į Marijampolės ligoninę gali patekti tik neatidėliotinu atveju, turintys skyriaus vadovo arba budinčio gydytojo leidimą. 

Dėl renginių, paskaitų ir masinių susibūrimų Marijampolės ligoninėje

Dėl paskelbtos valstybės lygio ekstremalios situacijos šalyje, VšĮ Marijampolės ligoninėje renginiai, masiniai susibūrimai, „Šeimos mokyklėlės“ paskaitos nevyksta.

INFORMACIJA DARBUOTOJAMS

Esant ekstremaliai situacijai šalyje, keičiasi patekimo į ligoninę tvarka.

Konsultacijų poliklinikos durys atrakintos nuo 7.00 iki 19.00 val.

Personalas į ligoninę patenka per personalo rūbinės duris ir Konsultacijų poliklinikos duris.

Šeštadienį ir sekmadienį

Personalas į ligoninę patenka per personalo rūbinės  duris.

Parašome sekti informaciją, kuri gali keistis dėl epidemiologinės situacijos šalyje.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti