Mokiniai supažindinti su atsakingu medikų darbu

Balandžio 15 d. Marijampolės ligoninėje viešėjo būrys P. Armino pagrindinės mokyklos auklėtinių, besidominčių mediko profesija. Mokiniai lankėsi Diagnostikos tarnyboje, Fizinės medicinos ir reabilitacijos bei Akušerijos skyriuose.

Penktokams buvo įdomu sužinoti apie Marijampolės ligoninėje vykdomą veiklą. Diagnostikos tarnybos vyresnioji slaugos administratorė R. Lukošiūnienė supažindino mokinius su klinikinės laboratorijos, fiziologijos bei radiologijos darbuotojų darbo specifika. Moksleiviams buvo sudarytos galimybės apžiūrėti, kaip atliekami kai kurie tyrimai, kaip veikia medicininė aparatūra.

Mokyklos auklėtiniai taip pat buvo supažindinti su ambulatorine reabilitacija. Fizinės medicinos ir reabilitacijos tarnybos vyresnioji slaugos administratorė V. Šlekaitienė penktokams aprodė įvairių procedūrų atlikimo vietą, reabilitacinę įrangą. Vaikai galėjo išmėginti kineziterapijoje naudojamas mankštos priemones, buvo supažindinti, kaip veikia haloterapija, kaip atliekamos kitos fizioterapijos procedūros.

Žingeidžius jaunuolius itin sudomino Akušerijos ginekologijos tarnybos vyresniosios slaugos administratorės R. Markelienės paruoštas vaizdinis pasakojimas apie akušerių darbą, mamytes bei jų naujagimius supančią aplinką akušerijos skyriuje.

Mokiniams buvo pasakojama apie mediko profesijos ypatumus, daug laiko ir kantrybės reikalaujančias studijas bei atsakingą ir įtemptą gydytojų bei slaugytojų darbą.

Belieka tikėtis, jog bent keli ligoninėje apsilankę jaunuoliai ateityje tikrai pasirinks mediko kelią.

Informaciją parengė ryšių su visuomene specialistė
 
Rūta Giedraitytė
 
 
 
 
 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti