Mažieji pacientai džiaugiasi žaislais iš Olandijos

Kovo 26 d. Marijampolės ligoninės Pediatrijos tarnyboje lankėsi mokinių parlamentinė grupė. Mažuosius pacientus moksleiviai nudžiugino dovanojamų žaislų gausa iš Olandijos.

Viena iš grupelės iniciatorių kalbėjo, jog norėta sergantiems vaikams pagyvinti bei paįvairinti aplinką, nudžiuginti juos naujomis dėlionėmis, kamuoliukais, mašinytėmis bei kitais žaislais. Idėja dovanoti žaislus – jaunuoliams kilo pirmą kartą. Mokinių parlamentinė grupė glaudžiai bendradarbiauja su Sasnavos labdaros ir paramos fondu, kurio dėka mažieji ligoniukai, artėjat pavasario šventei, ir buvo apdovanoti įvairiausiais olandiškais žaislais.

Akimirkos iš mokinių parlamentinės grupės vizito Pediatrijos tarnyboje

Informaciją parengė ryšių su visuomene specialistė
 
Rūta Giedraitytė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti