Medikų gretas papildė abdominalinės chirurgijos gydytojas

Nuo rudens Viešosios įstaigos Marijampolės ligoninės Konsultacijų poliklinikoje darbą pradėjoabdominalinės (pilvo) chirurgijos gydytojas Vytautas Gaižauskas.  Šios srities specialistai diagnozuoja ir gydo pilvo organų ir proktologines ligas, atlieka endoskopines bei laporoskopines operacijas. Laparoskopinė chirurgija – mažesni pjūviai odoje ir greitesnis paciento sugrįžimas į kasdienę veiklą.

Gydytojas yra kilęs iš Marijampolės, čia baigęs Rygiškių Jono gimnaziją, mediciną studijavo Vilniaus universitete. Bebaigiant studijas ir renkantis specializaciją, sulaukė ligoninės administracijos kvietimo dirbti Marijampolėje. V. Gaižauskas neslepia, kad dar studijuodamas galvojo apie darbą būtent šioje įstaigoje. Taigi, pabaigęs studijas, gydytojas pradėjo dirbti Marijampolėje: „nepaprastai gera grįžti dirbti į gimtąjį kraštą, kur labai šilti ir mieli žmonės“ – sakė gydytojas V. Gaižauskas.

Šiuo metu, gydytojas toliau dirba Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikose. Tad į darbą Marijampolėje tenka važiuoti iš Vilniaus. Paklausus apie laisvalaikio pomėgius, kuomet nerūpi darbo reikalai, V. Gaižauskas sakė, kad labiausiai laisvalaikį patinka leisti aktyviai. Nevengia iššūkių, išbandant naujas sporto šakas.

Gydytojas Marijampolės ligoninėje dirba vos mėnesį, sako, kad yra daug administracinių ir organizacinių reikalų, su kuriais tenka susipažinti. Tačiau gydytojas V. Gaižauskas džiaugiasi galėdamas konsultuoti Marijampolėje ir padėti vis daugiau pacientų, esant indikacijoms atlieka pilvo chirurgines operacijas.

Pacientai, turintys problemų pilvo ertmės ir dubens organų srityse: kepenų, kasos, tulžies pūslės, virškinimo trakto, tiesiosios žarnos ligų, esant nutukimo problemoms, pasikonsultavę su šeimos gydytoju, gali būti nukreipiami pas abdominalinės chirurgijos gydytoją V. Gaižauską į Marijampolės ligoninės Konsultacijų polikliniką. 

 

VšĮ Marijampolės ligoninės inf. 

 

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti