Pasikeitė pacientų lankymo taisyklės

Atnaujinome pacientų lankymo taisykles. Primename ir informuojame, kad:

 • Pacientai gali būti lankomi tik turint skyriaus vedėjo leidimą, kur nurodytas lankymo laikas ligoninėje nustatytomis lankymo valandomis. Skyriaus vedėjui nesant, leidimą gali suteikti budintis gydytojas.
 • Pacientą gali lankyti tik tie asmenys, kurie neturi ūmių kvėpavimo takų infekcijų simptomų ir kuriems netaikoma izoliacija.
 • Pacientų lankymas organizuojamas atsižvelgiant į pacientų grupę:

-Pacientai, kuriems pasireiškę COVID-19 ligos būdingi simptomai arba sąlytį su patvirtintu COVID-19 ligos atveju turėję pacientai negali būti lankomi išskyrus terminalinės sveikatos būklės pacientus.

-Pacientus, kuriems nėra pasireiškę COVID-19 ligai būdingi simptomai, galima lankyti ne dažniau nei 3 kartus per savaitę, leidime nurodytomis savaitės dienomis.

-Pacientai, paguldyti su lydinčiuoju asmeniu – nelankomi.

-Pacientą lankyti vienu metu gali tik vienas asmuo, išskyrus atvejus, kai lankomi terminalinės būklės pacientai;

KĄ REIKIA ŽINOTI LANKYTOJAMS:

 • Prieš pirmą kartą lankant ligonį, lankytojai turi su skyriaus vedėju ar budinčiu gydytoju suderinti lankymo laiką, kuris nurodomas leidime.
 • Paskirtu laiku atvykti į ligoninę prie I-ojo įėjimo (prie Konsultacijų poliklinikos registratūros). Darbuotojai patikrins ar esate įtrauktas į ligonių lankytojų sąrašus.
 • Kitų apsilankymų metu, prie pirmojo įėjimo turėsite pateikti išduotą leidimą.
 • Prie įėjimo lankytojas turi dezinfekuoti rankas, jam pamatuojama temperatūra.
 • Jei lankytojas atitinka COVID-19 ligos klinikinius kriterijus, lankytojas neįleidžiamas.
 • Prie įėjimo, darbuotojas lankytoją užregistruoja, įrašydamas vardą, pavardę, telefono numerį, gyvenamosios vietos informaciją.
 • Įeinant ir išeinant iš skyriaus, lankytojai turi dezinfekuoti rankas
 • Lankymo metu po skyrių vaikščioti negalima.
 • Ligoninėje būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus, nemažiau kaip 1 metro atstumo nuo aplinkinių.
 • Lankymo trukmė – iki 15 min., palatoje gali būti ne daugiau nei vienas lankytojas, išskyrus, kai lankomas terminalinės būklės pacientas.

 

Plačiau apie lankymo taisykles kviečiame skaityti čia: https://www.marijampolesligonine.lt/wp-content/uploads/2020/10/2020-10-05-iskirptas-.pdf

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti