Medikų bendruomenei pristatyta e. sveikatos sistemos diegimas ir plėtra

Marijampolės ligoninės salėje vyko LR Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotas e. sveikatos sistemos Lietuvoje įgyvendinimo eigos pristatymas.

Susirinkusiemsmedikams atstovai iš ministerijos pristatė SAM koordinuojamus ir vykdomus e. sveikatos projektus, trumpai informuodami apie jų tikslus, prioritetus bei įgyvendinimo procesą. Vyko diskusija apie Marijampolės regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigose plėtojamas e. sveikatos paslaugas.

Kadangi Marijampolės ligoninė įgyvendina elektroninių sveikatos paslaugų plėtros projektą, tad susitikimo metu SAM atstovams buvo išsakyti pasiūlymai bei mintys, susiję su nacionaline e. sveikatos sistemos plėtra. Diskusijoje dalyvavo ligoninės vykdomo projekto partnerių atstovai ir kiti besidomintys elektroninėmis sveikatos paslaugų sistemomis.

Informaciją parengė
ryšių su visuomene specialistė
Rūta Giedraitytė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti