Šveicarų parama padės pagerinti nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių paslaugų kokybę bei prieinamumą

Marijampolės ligoninėje pradedamas įgyvendinti projektas pagal vieną iš Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programų – „Energiją tausojančių technologijų įvedimas Lietuvos ligoninėse, teikiančiose paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams“.

Projekto dėka vyksiančių pokyčių naudą pajus ypatingo dėmesio verta mūsų visuomenės dalis  – naujagimiai, besilaukiančios ar neseniai pagimdžiusios moterys, taip pat ir jų šeimos.

Vykdant projektą, Marijampolės ligoninėje bus įdiegtos energiją taupančios priemonės: modernizuotos šilumos, elektros tiekimo sistemos, įrengtos patalpų vėdinimo ir kondicionavimo sistemos, atnaujinta medicininių dujų, vakuumo ir deguonies tiekimo sistema. Projekto vertė Marijampolės ligoninėje – virš 2 mln. litų. Šios lėšos turės būti panaudotos iki 2017 m.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti