Ligoninė dalyvaus studijų proceso organizavime

Vasario 20 d. ligoninėje buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Marijampolės kolegija. Institucijos vykdys partnerystę realizuojant koleginių studijų kineziterapijos programą. Marijampolės ligoninėje bus sudarytos tinkamiausios sąlygos studijuojantiems kineziterapiją naudotis studijų programai reikiama baze: patalpomis, įranga.

Bendradarbiavimas pedagoginėje veikloje – ligoninei naujas iššūkis ir atsakingas žingsnis. Ligoninės direktorė A. Kuodienė pasidžiaugė, jog kvalifikuoti specialistai, turintys didelį įdirbį šioje srityje, sukaupta patirtimi ir žiniomis galės pasidalinti su būsimais kineziterapeutais. Studentai turės galimybę praktinę veiklą vykdyti pačiomis moderniausiomis sąlygomis – naujai rekonstruotose bei modernia aparatūra aprūpintose Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus patalpose.

Kolegijos direktoriaus V. Viliūno teigimu, abipusiai žengtas žingsnis yra reikšmingas mūsų krašto žmonėms: „kiekviename regione labai svarbi socialinė pusė – sveika gyvensena“. Vadovas įsitikinęs, jog dėka ligoninės specialistų aukšto kompetencijų lygio ir nuoširdaus abipusio darbo, Marijampolės mieste bus tinkamai parengiami kineziterapijos specialistai.

Įstaigos sutarė bendradarbiauti ne tik šios studijų programos įgyvendinimo srityje, bet ir rengiant bei vykdant tarptautinius ir nacionalinius projektus, organizuojant konferencijas, dalyvaujant kvalifikavimo komisijų bei abiems institucijoms svarbiose kitose veiklose.

 

Informaciją parengė
ryšių su visuomene specialistė
Rūta Giedraitytė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti