Ligoninė dalyvaus studijų proceso organizavime

Vasario 20 d. ligoninėje buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Marijampolės kolegija. Institucijos vykdys partnerystę realizuojant koleginių studijų kineziterapijos programą. Marijampolės ligoninėje bus sudarytos tinkamiausios sąlygos studijuojantiems kineziterapiją naudotis studijų programai reikiama baze: patalpomis, įranga.

Bendradarbiavimas pedagoginėje veikloje – ligoninei naujas iššūkis ir atsakingas žingsnis. Ligoninės direktorė A. Kuodienė pasidžiaugė, jog kvalifikuoti specialistai, turintys didelį įdirbį šioje srityje, sukaupta patirtimi ir žiniomis galės pasidalinti su būsimais kineziterapeutais. Studentai turės galimybę praktinę veiklą vykdyti pačiomis moderniausiomis sąlygomis – naujai rekonstruotose bei modernia aparatūra aprūpintose Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus patalpose.

Kolegijos direktoriaus V. Viliūno teigimu, abipusiai žengtas žingsnis yra reikšmingas mūsų krašto žmonėms: „kiekviename regione labai svarbi socialinė pusė – sveika gyvensena“. Vadovas įsitikinęs, jog dėka ligoninės specialistų aukšto kompetencijų lygio ir nuoširdaus abipusio darbo, Marijampolės mieste bus tinkamai parengiami kineziterapijos specialistai.

Įstaigos sutarė bendradarbiauti ne tik šios studijų programos įgyvendinimo srityje, bet ir rengiant bei vykdant tarptautinius ir nacionalinius projektus, organizuojant konferencijas, dalyvaujant kvalifikavimo komisijų bei abiems institucijoms svarbiose kitose veiklose.

 

Informaciją parengė
ryšių su visuomene specialistė
Rūta Giedraitytė