Ligoninėje viešėjo sveikatos apsaugos ministras

Spalio 25-ą Marijampolės ligoninę aplankė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis. Vizito metu ministras buvo supažindintas su ligoninės veiklomis, susitiko su medikų bendruomene.

Sveikatos apsaugos ministras, viešėdamas Marijampolės ligoninėje, buvo supažindintas su įstaigos teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų struktūra, ligoninėje įgyvendintais bei vykdomais projektais, susiduriamomis problemomis, ateities perspektyvomis bei numatomomis investicijomis. Ministras atsakinėjo į darbuotojams rūpimus klausimus, dalinosi mintimis apie sveikatos apsaugos sistemos situaciją, išsakė Lietuvos sveikatos priežiūros sistemos vizijų idėjas. Sveikatos apsaugos ministras pabrėžė, jog visas šalyje esančias ligonines bus siekiama perkelti į valstybinį lygmenį, savivaldoms paliekant atsakomybę tik už pirminę sveikatos priežiūros grandį.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti