Ligoninės teritorijoje – sodinukų gausa

Kasmetinė rotariečių organizuojama medelių sodinimo akcija Marijampolės ligoninės teritorijoje šiais metais vėl sukvietė gausų entuziastų būrį. Šiltą ketvirtadienio pavakarį pievoje prie gydymo įstaigos šaknis įleido daugiau nei 50 naujų sodinukų.

Ligoninės teritorijoje sėkmingai bujoja jau anksčiau Rotary klubo narių sodinti berželiai, eglaitės, pušys. Medeliai kasmet atsakingai pasodinami, palaistomi, aptveriami apsauginiais sieteliais. Žaliuojantys lapuočiai bei spygliuočiai džiugina ne tik sveikatą stiprinančio, bet ir kiekvieno pievon užklydusio praeivio žvilgsnį.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti