Renkamos grupės vakarinėms vertikaliosios vonios procedūroms

Vertikalioji vonia – viena efektyviausių procedūrų gydant įvairias stuburo ligas. Šioje procedūroje apjungiamas vandens ir kineziterapijos gydomosios mankštos poveikis į sutrikusias raumenų, raiščių, kaulų bei sąnarių  funkcijas. Šiuo metu renkamos grupės šios procedūros atlikimui vakaro metu.

 

Dėl raumenų atsipalaidavimo ir dalinio nesvarumo Jūs žymiai lengviau ir beveik be skausmo atliksite aktyvius gydomuosius judesius. Po vertikalių vonių kurso sustiprėja raumenys ir raiščiai, padidėja stuburo paslankumas, judesiai tampa laisvesni ir žymiai mažiau skausmingi, o dažnai skausmas ir visai praeina. Pristabdomas stuburo patologinių procesų progresavimas, o taip pat raumenų atrofijos, stuburo deformacijų vystymasis. Procedūros kaina 26,82 Lt

Procedūras atliekame Jūsų pasirinktuirJumspatogiu metu: nuo 7.30 iki 19.00 val. 

Mokamomis procedūromis galite naudotis ir be šeimos gydytojo siuntimo.

Registracija: Palangos g. 1, Marijampolės ligoninėje Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje, 31 bei 31A kabinetuose, tel. 8 697 07184.

Siūlome įsigyti dovanų kuponą ir pradžiuginti savo artimuosius, mylimuosius ar bendradarbius ypatingomis progomis.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti