Ligoninėje veikia bevielis internetas

Nuo šiol Marijampolės ligoninės pacientai galės naudotis nemokamu bevieliu internetu. Marijampolė yra viena iš 15 savivaldybių, kurioms suteikta finansinė parama interneto prieigai viešose erdvėse įrengti. Džiugu, kad šiuolaikinės technologijos diegiamos ligoninėje. Interneto ryšys šiais laikais yra neatsiejamas nuo įprasto gyvenimo, tad interneto ryšys ligoninės patalpose pacientams pravers.

Ligoninėje įrengti 28 didžiąją patalpų dalį apimantys interneto prieigos taškai. Savivaldybė įsipareigojo užtikrinti ryšio tiekimą. Per trejus metus šiai paslaugai bus skirta per 3000 eurų.

„Sprendimas įdiegti Wi-Fi tinklą ligoninėje pacientams suteiks dar daugiau patogumo. Esant šiai paslaugai, pacientai ar jų artimieji turės galimybę neatitrūkti nuo įprasto gyvenimo ar darbo reikalų“ – sakė ligoninės direktorė Audronė Kuodienė.

Ligoninės vadovybės planuose Wi-Fi tinklą išnaudoti ir darbe: registratūroje įrengti šiuolaikiškus registracijos punktus ir šiuolaikines technologijas integruoti į slaugytojų darbą.

VšĮ Marijampolės ligoninės inf. 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti