KVIEČIAME VERSLĄ BEI GYVENTOJUS DRAUGE ATREMTI KORONAVIRUSO GRĖSMĘ VŠĮ MARIJAMPOLĖS LIGONINĖJE!

Lietuvos sveikatos apsaugos sistema pastaruoju metu, dėl šalyje bei pasaulyje vyraujančios pandemios, išgyvena ypatingai sunkų laikotarpį, todėl visose šalies ligoninėse išlieka situacija įtempta, kasdien netenkame dešimčių žmonių gyvybių. 

 „Marijampolės ROTARY klubas“ kartu su Marijampolės savivaldybe ėmėsi iniciatyvos ir kreipiasi į verslą bei gyventojus, prašydami prisidėti finansiškai prie pacientams gyvybiškai svarbios  įrangos nupirkimo, kuri yra reikalinga COVID-19 pandemijai suvaldyti VŠĮ Marijampolės ligoninėje.  Trūkstama medicininė įranga išskirtinai reikalinga skubiai gelbėti žmonių gyvybes ir  palengvinti bei efektyvinti medikų komandų darbą. „Augant susirgimų skaičiui bei didėjant pacientų srautui, pastebėjome, jog skubiai trūksta medicininės įrangos, kuri galėtų padėti ligoninės darbe, todėl ši iniciatyva lyg kalėdinė dovana visiems VšĮ Marijampolės ligoninės pacientams. Tikiu, jog nuoširdus ir betarpiškas bendradarbiavimas bei mūsų miesto bendruomenės subūrimas dėl bendro tikslo, gali padaryti stebuklus “,- sakė Viešosios įstaigos Marijampolės ligoninė direktorius Mantas Čėsna.

Yra sudarytas būtinosios įrangos sąrašas, tad visos surinktos lėšos bus skirtos tik tos reikalingos įrangos įsigijimui.

Pasak iniciatyvos organizatorių, šiuo sudėtingu laikotarpiu verslas ir visuomenė turi būti kaip vienas kumštis ir padėti, jei gali tiems, kuriems to labiausiai reikia, nes nežinome kada mums patiems ar mūsų artimiesiems prireiks medikų pagalbos.

Iniciatyvai prasidėjus VŠĮ Marijampolės ligoninei jau iš verslo padovanotas portatyvinis krūtinės ląstos rentgeno aparatas, 11 didelės tėkmės nosinių kaniulių sistemos, dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas. Tuo pagalba ligoninei nesibaigs.

 

 

VŠĮ MARIJAMPOLĖS LIGONINĖS „Padėk COVID-19 paramos fondas“

Norintys suteikti finansinę paramą, ją gali perduoti: 

Banko sąskaita (IBAN): LT227300010002342501
Paramos gavėjas: VšĮ Marijampolės ligoninė, kodas 165803154
Mokėjimo paskirtis: parama dėl karantino situacijos
Bankas: Swedbank AB, banko kodas 73000
Banko kodas tarptautiniams pavedimams (SFIFT/BIC): HABALT22

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti