Medikų kolektyvą papildė gydytoja kardiologė Ieva Ruočkienė

Šį rudenį Marijampolės ligoninės medikų gretas papildė net šeši nauji gydytojai: gyd. kardiologė Ieva Ruočkienė, gyd. otorinolaringologė Justė Simonavičienė, vaikų kardiologė Aušra Šnipaitienė, gyd. gastroenterologė Viltautė Laukaitienė, gyd. urologas Algirdas Domarkas ir vaikų ligų gydytojas Vilius Šnipaitis.

Šiandien džiaugiamės galėdami Jums plačiau pristatyti gydytoją kardiologę Ievą Ruočkienę, kuri sostinės šurmulį iškeitė į gyvenimą Suvalkijoje! Kad užaugusi bus gydytoja, ji sako tvirtai žinojusi nuo pat vaikystės, tad sutinka su dažnai girdimu teiginiu, jog mediko profesija – iš pašaukimo. Medicinos mokslus ji krimto net dviejuose universitetuose: Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) Kaune ir Vilniaus universitete (VU). Abiejuose Lietuvos didmiesčiuose gydytoja praleido beveik tiek pat laiko: Kaune – septynerius, Vilniuje devynerius metus, tačiau sako, jog širdžiai mielesnė sostinė. Su kardiopatologija susijusias žinias gydytoja I. Ruočkienė žinias gilino kursuose Danijoje bei Portugalijoje.

Pradėjusi dirbti Marijampolės ligoninėje, gydytoja sugrįžo gyventi į savo gimtąjį miestą – Kybartus. Čia ji tarsi iš naujo atrado gyvenimo mažame miestelyje privalumus: graži gamta, ranka pasiekiamos sodo ir miško gėrybės, glaudi vietinė bendruomenė. Nors gyvenimo ritmas čia daug lėtesnis nei sostinėje, gydytojos pomėgių spektras itin platus, tad veiklos trūkumu ji tikrai nesiskundžia. Gydytojos vyras – pučiamųjų instrumentų orkestro „Kybartai“ koncertmeisteris, tad muzika jai nesvetima – ir pati retkarčiais mėgsta dainuoti. Kadangi Kybartų orkestras – dažnas Lietuvos ir užsienio miestų švenčių ir festivalių svečias, kai turi laisvo laiko, medikė mielai lydi vyrą į koncertus. Muzika nėra vienintelis gydytojos pomėgis – dar ji domisi psichologija, mėgsta jogą ir šiaurietišką ėjimą. Ne vieną nustebinti gali ir savo aistra automobilių sportui – į čempionatus ji vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Turint tiek daug įvairių laisvalaikio užsiėmimų, nenuostabu, jog dėl laiko stokos Marijampolės gydytoja dar nespėjo visiškai pažinti. Nepaisant to, ji sako, kad miestas jai patinka. Gydytoja I. Ruočkienė džiaugiasi galėdama rūpintis savo gimto krašto žmonių sveikata. Gerą įspūdį jai paliko ir Marijampolės ligoninės personalas. Gydytoja sako, kad kolektyvas ją priėmė itin šiltai, tad nors mediko profesinėje kasdienybėje apstu iššūkių, kolektyvo palaikymas ir darbas iš širdies jai teikia didelį malonumą.

 

Informaciją rengė Ryšių su visuomene specialistė

Eglė Burbaitė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti