Artėjant šventėms, pacientus džiugino meninė programa

Gruodžio 10 d. pas Marijampolės ligoninės Psichikos ligų skyriaus pacientus atvyko Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo pranciškonų pasauliečių vietinės brolijos nariai. Kartu su Marijampolės meno mokyklos mokiniais pacientams dovanojo advento popietę „Iš širdies į širdį“.

Renginio metu skambėjo poezijos eilės, kurias skaitė lituanistė Marijampolės literatų klubo „Sietynas“ poetė Rita Volteraitienė,  ištraukas iš Šventojo rašto skaitė brolis pranciškonas Algirdas bei skambėjo meno mokyklos mokinių atliekamos melodijos.

Graži draugystė su pranciškonų pasauliečių brolijos nariais tęsiasi jau aštuonerius metus. Kasmet šios brolijos nariai atvyksta į mūsų ligoninę su čia besigydančiais pacientais pasidalinti žiupsneliu gėrio, šilumos bei tikėjimo ir palinkėti gražių, jaukių ateinančių švenčių.

VšĮ Marijampolės ligoninės inf. 

 

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti