VšĮ Marijampolės ligoninėje atidarytas Geriatrijos skyrius

VšĮ Marijampolės ligoninėje oficialiai atidarė naują skyrių – Geriatrijos skyrių.
Geriatrijos skyrius padės puoselėti sveikatą Marijampolės apskrities gyventojams sulaukusiems 60 metų ir daugiau, padės jiems atstatyti žmogiškąsias funkcijas, tiek fizines tiek psichologines.
Geriatrijos skyriaus projektas įrengtas su Centrinės projektų valdymo agentūros pagalba, viso projekto vertė 1 429 861,70 Eur. Europos Sąjungos fondo lėšomis ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis.
VšĮ Marijampolės ligoninė įkūrė Geriatrijos skyrių, siekdama pagerinti teikiamų specializuotų stacionarinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę Marijampolės apskrities vyresnio amžiaus žmonėms (virš 60 metų amžiaus), kas didins šių gyventojų pasitenkinimą sveikatos priežiūros sistema, prisidės prie jų sveikatos gerinimo, stiprinimo bei jos išsaugojimo.
Skyriuje įrengtos 23 lovos, vienvietės ir dvivietės palatos. Pagrindinis gydymo Geriatrijos skyriuje tikslas – pagerinti paciento biopsichosocialines funkcijas, grąžinti pacientą į bendruomenę ( ne į slaugos-globos institucijas). Šis skyrius nėra pritaikytas hospitalizuojamiems pacientams, kuriems reikalingos intensyvios terapijos ar kardiologo paslaugo, reikalingos tik slaugos-palaikomojo gydymo paslaugas ar paliatyviosios pagalbos paslaugos.  Šis skyrius yra vienintelis Marijampolės apskrityje teikiantis geriatrines paslaugas stacionare.
 
Dėkojame visiems dalyvavusiems šventėje.
 
 
 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti