VšĮ Marijampolės ligoninė pripažinta geriausia ligonine tarp regioninio lygmens ligoninių.

VšĮ Marijampolės ligoninė pripažinta geriausia ligonine tarp regioninio lygmens ligoninių.
Šį mėnesį Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai pristatė stacionarines aktyviojo gydymo paslaugas teikiančių įstaigų 2022 m. paslaugų kokybės ir efektyvumo vertinimo rodiklių rezultatus.
Norime pasidžiaugti, kad VšĮ Marijampolės ligoninė paslaugų kokybės ir efektyvumo pasiektų rodiklių suvestinėje pasiekė geriausius rezultatus tarp Lietuvos regioninių ligoninių.
Šis įvertinimas įpareigoja tokius rezultatus išlaikyti ir juo dar pagerinti ateityje.
Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam ligoninės darbuotojui už pasiektus rezultatus.

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti