Vaikų ligų skyrius džiaugiasi „Mantinga“ dovanomis

Pirmadienį viešojoje įstaigoje Marijampolės ligoninė lankėsi UAB „Mantinga“ atstovai. Įmonės valdybos pirmininkas Klemencas Agentas, labdaros fondo direktorius Andrius Jasinskis bei komunikacijos projektų vadovė Žaneta Grašienė į Vaikų ligų skyrių atvyko nešini dovanomis.

Dar praėjusių metų lapkričio 6 d. akcijos „Pyragų diena“ metu, UAB „Mantinga“ darbuotojai, skanaudami naminius kepinius, aukojo pinigus, už kuriuos ir nupirktos į Vaikų ligų skyrių atkeliavusios dovanos. „Jei kiekviena įmonė Marijampolėje skirtų dėmesį tokioms kilnioms akcijoms, kiekvienas praturtėtume. Juk dalinimasis yra vienas iš svarbiausių tikslų“. – sakė įmonės valdybos pirmininkas K. Agentas.

Akcijos metu buvo surinkta 750 eurų, už kuriuos nupirkta net 51 naujų ir žaismingų patalynės komplektų mažiesiems pacientams.

„Nepaprastai džiugu, kad pasirinkote Marijampolės ligoninę ir mažųjų ligoniukų skyrių. Ačiū visiems darbuotojams prisidėjusiems prie šio kilnaus tikslo, nes šiandien mes ne tik gavome daiktus, mes gavome ir geriausius jūsų darbuotojų linkėjimus“ – sakė Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė.

UAB „Mantinga“ įmonės apsilankymas ligoninėje – jau ketvirtas. Tai jau tapo graži tradicija, kurios, anot komunikacijos projektų vadovės Žanetos Grašienės, nežadama atsisakyti ir ateityje. Marijampolės ligoninės vadovai ir Vaikų ligų skyriaus personalas dėkoja už bendruomeniškumo puoselėjimą bei gražių ir prasmingų idėjų įgyvendinimą. 

VšĮ Marijampolės ligoninės inf. 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti