Vaikų ligų skyrius džiaugiasi „Mantinga“ dovanomis

Pirmadienį viešojoje įstaigoje Marijampolės ligoninė lankėsi UAB „Mantinga“ atstovai. Įmonės valdybos pirmininkas Klemencas Agentas, labdaros fondo direktorius Andrius Jasinskis bei komunikacijos projektų vadovė Žaneta Grašienė į Vaikų ligų skyrių atvyko nešini dovanomis.

Dar praėjusių metų lapkričio 6 d. akcijos „Pyragų diena“ metu, UAB „Mantinga“ darbuotojai, skanaudami naminius kepinius, aukojo pinigus, už kuriuos ir nupirktos į Vaikų ligų skyrių atkeliavusios dovanos. „Jei kiekviena įmonė Marijampolėje skirtų dėmesį tokioms kilnioms akcijoms, kiekvienas praturtėtume. Juk dalinimasis yra vienas iš svarbiausių tikslų“. – sakė įmonės valdybos pirmininkas K. Agentas.

Akcijos metu buvo surinkta 750 eurų, už kuriuos nupirkta net 51 naujų ir žaismingų patalynės komplektų mažiesiems pacientams.

„Nepaprastai džiugu, kad pasirinkote Marijampolės ligoninę ir mažųjų ligoniukų skyrių. Ačiū visiems darbuotojams prisidėjusiems prie šio kilnaus tikslo, nes šiandien mes ne tik gavome daiktus, mes gavome ir geriausius jūsų darbuotojų linkėjimus“ – sakė Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė.

UAB „Mantinga“ įmonės apsilankymas ligoninėje – jau ketvirtas. Tai jau tapo graži tradicija, kurios, anot komunikacijos projektų vadovės Žanetos Grašienės, nežadama atsisakyti ir ateityje. Marijampolės ligoninės vadovai ir Vaikų ligų skyriaus personalas dėkoja už bendruomeniškumo puoselėjimą bei gražių ir prasmingų idėjų įgyvendinimą. 

VšĮ Marijampolės ligoninės inf.