Vaikų ligų skyriui – išskirtintis UAB „Mantingos“ dėmesys

Marijampolės ligoninės Vaikų ligų skyrius ir vėl sulaukė išskirtinio įvairių skanumynų gigantės UAB „Mantingos“ dėmesio.

Vieną plačiausių asortimentų Baltijos šalyse siūlančios įmonės darbuotojai savo gerumu su mažaisiais ligoniukais dalijasi jau trečius metus iš eilės. Šilta draugystė užsimezgė 2017 metais – UAB „Mantingos“ darbuotojų gerumo dėka tuomet skyriui buvo nupirkti spalvingi, šiuolaikiški sėdmaišiai. Dar po metų filantropinio darbo tradiciją puoselėjanti įmonė mažuosius ligoniukus pradžiugino staliukais su kėdutėmis, kurie puikiai tinka iki šiol ne tik kaip pietavimo, bet ir žaidimų vieta.

Šįmet Vaikų ligų skyriui UAB „Mantinga“ įteikė net tris praktiškas ir labai reikalingas dovanas: du šaldytuvus ir televizorių. Visų įmonės darbuotojų vardu dovanas perdavusios ir su saldžiais gardumynais skyriuje apsilankiusios įmonės atstovės džiaugėsi galėdamos dalintis gerumu ir džiugiomis akimirkomis. Vaikų ligų skyriaus vedėja I. Kopcikienė dėkojo rėmėjams už šią puikią iniciatyvą – kilnių žmonių gerumas palengvina personalo darbą, padeda užtikrinti kokybiškas mažųjų pacientų gydymo sąlygas ir padeda greičiau pasveikti.

Informaciją rengė Ryšių su visuomene specialistė

Eglė Burbaitė

 

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti