Tarptautinis medicinos kongresas „CCJR – Current Concepts in Joint Replacement”

Š.m. Gruodžio 13-16 dienomis Orlande, Jungtinėse Amerikos Valstijose vyko tarptautinis medicinos kongresas „CCJR – Current Concepts in Joint Replacement” (Šiandieniniai sąnarių endoprotezavimo principai), skirtas sąnarius endoprotezuojantiems ortopedams traumatologams.
Kartu su keliais kitais atstovais iš Lietuvos, jame dalyvavo VšĮ Marijampolės ligoninės ortopedas traumatologas Aurelijus Pipiras. Kongreso metu buvo aptarti svarbiausi sąnarių endoprotezavimo ypatumai, supažindinta su šios srities naujienomis, kurios leis dar greičiau pažinti, diagnozuoti, tinkamai parinkti implantus bei skirti reabilitacinį gydymą.
Taip pat parodoje pristatė medicinos inovacijas, daug dėmesio buvo skirta medicininiams instrumentams, endoprotezavimo operacijose naudojamiems implantams, taip pat ateities technologijoms, robotinei chirurgijai.
VšĮ Marijampolės ligoninėje atliekamos klubo, kelio, peties, riešinio nykščio sąnario operacijos. Gydytojai ortopedai traumatologai konsultuoja VšĮ Marijampolės ligoninės Konsultacijų poliklinikoje, kviečiame registruotis:
☎️ +370 343 54264
arba 🚶 Atvykus į Konsultacijų polikliniką adresu Palangos g. 1 Marijampolė.

Dėkojame VšĮ Marijampolės ligoninės gydytojui traumatologui ortopedui Aurelijui Pipirui už pasidalintas nuotraukas ir įspūdžius.