2024 metų pirmasis naujagimis

2024 metų sausio 2 dienos rytą 6.50 val. VšĮ Marijampolės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriuje gimė pirmasis 2024 metų naujagimis.
👶Tai 4,25 kg ir 52 cm stiprus ir sveikas berniukas, kuris turbūt bus vardu Herkus. Tokį vardą jam sugalvojo ir išrinko jo vyresnioji sesutė, tačiau dar tėveliai galutinai neapsisprendę.
👩‍❤️‍👨Auksės ir Kęsto šeima gyvena Vilkaviškio savivaldybėje ir mažasis herojus jiems antras vaikas.
👨‍👩‍👧‍👦Padidėjusią šeimą aplankė VšĮ Marijampolės ligoninės direktorius Mantas Čėsna ir Marijampolės meras Povilas Isoda bei kt.
🤱Mama po gimdymo jaučiasi puikiai ir tikisi greitai keliauti namo.
💓VšĮ Marijampolės ligoninės bendruomenė linki mažyliui augti sveikam ir laimingam, o tėveliams bei sesutei palinkėsime kantrybės ir nuostabių akimirkų.
 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti