2024 metų pirmasis naujagimis

2024 metų sausio 2 dienos rytą 6.50 val. VšĮ Marijampolės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriuje gimė pirmasis 2024 metų naujagimis.
👶Tai 4,25 kg ir 52 cm stiprus ir sveikas berniukas, kuris turbūt bus vardu Herkus. Tokį vardą jam sugalvojo ir išrinko jo vyresnioji sesutė, tačiau dar tėveliai galutinai neapsisprendę.
👩‍❤️‍👨Auksės ir Kęsto šeima gyvena Vilkaviškio savivaldybėje ir mažasis herojus jiems antras vaikas.
👨‍👩‍👧‍👦Padidėjusią šeimą aplankė VšĮ Marijampolės ligoninės direktorius Mantas Čėsna ir Marijampolės meras Povilas Isoda bei kt.
🤱Mama po gimdymo jaučiasi puikiai ir tikisi greitai keliauti namo.
💓VšĮ Marijampolės ligoninės bendruomenė linki mažyliui augti sveikam ir laimingam, o tėveliams bei sesutei palinkėsime kantrybės ir nuostabių akimirkų.