Sergantiems vaikams – mokinių dovanotos knygelės

Marijampolės ligoninėje besigydantiems vaikams miesto pradinių klasių mokiniai dovanojo šūsnį knygelių.

Knygas mokiniai rinko ir kaupė tęsdami prieš metus pradėtą projektą „Knygutė ieško draugo“. Miesto pradinių klasių mokinių projektas, kurio metu padovanotas knygelės sergantiems vaikams, skirtas paminėti tarptautinei vaikų knygos dienai.

Marijampolės ligoninės atstovai, priimdami dovanojamas knygeles, padėkojo mokiniams už jų gerumą bei tokią gražią iniciatyvą ir žadėjo, jog kiekviena knyga būtinai atras savąjį draugą Pediatrinėje tarnyboje.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti