Psichikos ligų skyriuje skambėjo advento eilės ir muzika

Gruodžio 11 dieną Psichikos ligų skyriuje įvyko advento popietė „Būkime stiprūs ir mylėkime“. Iniciatyvos organizatorė Janina Lebskienė jau šeštus metus prieš didžiąsias metų šventes atkeliauja vis su nauja programa. Šįmet tikrą kalėdinę dvasią įnešė ir šventinę nuotaiką sukūrė Marijampolės literatų klubo „Sietynas“ nariai bei Marijampolės meno mokyklos akordeonininkai su vadove Irina Šerpytiene.

Skyriaus darbo terapijos specialistė Rasa Zigmantė džiaugėsi, kad pasiklausyti deklamuojamų eilėraščių bei gyvai atliekamos muzikos susirinko gausus būrys pacientų. Anot specialistės, tokie renginiai, ypač šventiniu laikotarpiu, yra itin reikalingi ir laukiami – jie tarsi paskleidžia meilės ir gėrio kerus, atnešdami pacientams šventinį džiugesį.

J.Lebskienė šį ypatingą laikotarpį susirinkusiems linkėjo daug pozityvumo – apsupti save teigiamą energiją skleidžiančiais žmonėmis, ilgais ir tamsiais vakarais nepasiduoti liūdnoms mintims, dalintis savo laime ir džiaugsmu su kitais.

Iš tiesų, renginio metu nestigo puikių emocijų, šypsenų ir dalijimosi gerumu. Literatų klubo „Sietynas“ pirmininkas Ričardas Jurgelevičius ne tik padeklamavo savo kurtas eiles, bet į šventinį šurmulį įtraukė visus advento popietės dalyvius pakviesdamas kartu padainuoti ir padovanojo savo knygą „Gyvenimas yra gražus, tik…“.

„Advento laikas – tai žmogaus širdies perkeitimo laikas, tai metas išsikelti naujus tikslus, galbūt susidaryti kitų metų dvylikos mėnesių planą – nusibrėžti dvasingų darbų planą. Tada pradėdami naujus ŽMOGAUS ir DIEVO metus – tikrai būsime kitokie“, – renginio pabaigoje tardama šiuos žodžius menininkė Eglė Urbonavičiūtė įteikė pacientams rankų darbo angeliukus, linkėdama būti stipriems ir mylėti.

 

Renginio iniciatorė Janina Lebskienė ir Marijampolės meno mokyklos moksleiviai
Savo kurtas eiles deklamuoja literatų klubo „Sietynas” pirmininkas Ričardas Jurgelevičius

 

Informaciją rengė Ryšių su visuomene specialistė

Eglė Burbaitė