Profesionali konsultacija dėl virškinimo sistemos negalavimų

Stresai, nejudrus gyvenimo būdas, netinkami mitybos įpročiai neigiamai veikia  virškinimo sistemą. Vis daugiau žmonių skundžiasi įvairiais  sutrikimais: raugėjimu, pykinimu, deginimo, sunkumo ir pilnumo jausmu, pilvo pūtimu, vidurių užkietėjimu, viduriavimu.

Tačiau dažnai į šiuos negalavimus numoja ranka tikėdamiesi, jog praeis savaime arba gydosi patys. Tokiu atveju  blogėja gyvenimo kokybė, nukenčia žmogaus darbingumas. Negydant ligos gresia sunkios komplikacijos. Neseniai paskelbti duomenys apie pernai mirusių Lietuvos gyventojų mirties priežastis kai kuriuos gerokai nustebino – kaip vienos iš dažnesnių mirties priežasčių buvo įvardytos virškinimo sistemos ligos. Virškinimo sistemos ligos, neįskaitant onkologinių ligų, moterų mirties priežasčių struktūroje buvo trečioje vietoje – nuo jų 2012 m. mirė 905 moterys ir sudarė 4,5 proc. visų mirusių moterų ir 1 160 vyrų, t. y. 5,6 proc. visų mirusių vyrų.
Savalaikis ligonio apsilankymas pas gastroenterologą reiškia trumpesnį ir pigesnį gydymą, nulemia  ligos prognozę, o kartais ir  išeitį.

Marijampolės ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje dirba gydytoja gastroenterologė Yuliya Viskachkene, konsultuojanti dėl visų virškinamojo trakto ligų. Gydytoja pati atlieka echoskopinius ir endoskopinius tyrimus, tad pacientai yra pilnai ištiriami bei gauna profesionalią specialisto konsultaciją.

Gydytoja dirba patogiu laiku: I, II, IV ir V nuo 9 iki 19 val.  Registruotis galima  telefonais: 8(343)54264, 74934.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti